| ئىشلىتىشچانلىقى: | |
|---|---|
TN يېقىلغۇ سەۋىيىسىدىكى سېنزور ماشىنا قوللىنىشچان پروگراممىلىرى ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ ، ھاۋا سۈمۈرۈش تۇرۇبىسى بىلەن بىللە يېقىلغۇ سۈمۈرۈش ۋە قايتۇرۇش ئىقتىدارى بار. ئۇ ئۈزلۈكسىز ئوخشىتىش چىقىرىش سىگنالى بىلەن تەمىنلەيدۇ ، ئابونتلارنىڭ باكتىكى يېقىلغۇ دەرىجىسىنى توغرا نازارەت قىلالايدۇ ۋە كونترول قىلالايدۇ. چىرىشكە چىداملىق داتلاشماس پولاتتىن ياسالغان بۇ سېنزور ھەر خىل شارائىتتا چىداملىق ۋە ئىشەنچلىك بولۇشقا كاپالەتلىك قىلىدۇ
. ئۇنىڭ توپلاشتۇرۇلغان لايىھىسى يېقىلغۇ سەۋىيىسى بىلەن ھەرىكەتلىنىدىغان لەيلىمە مېخانىزىمنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ ، ئېنىق ئۆلچەشكە كاپالەتلىك قىلىدۇ
| model # | TN-415 |
| ئۇزۇنلۇقى | ئاستى قىسمىدىن باش قىسمىنىڭ چېتىگىچە 415mm ، 110mm ~ 1500mm غىچە خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ |
| ماتېرىيال | داتلاشماس پولات تەكشۈرۈش ئەسۋابى ۋە NBR لەيلەيدۇ |
| چىقىرىش | 0-190ohm ياكى 240-33ohm ، خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ |
| قارار | ئېنىقلىق دەرىجىسى 21mm (سۈكۈتتىكى) |
| لەيلىمە ئۆلچەم | 35 * 32 NBR |
| يېقىلغۇ سۈمۈرگۈچ | φ8mm ، 10mm ، 12mm ئىختىيارى ، سۈزگۈچ بىرلىكى ئىختىيارى |
| يېقىلغۇ قايتۇرۇش تۇرۇبىسى | φ8mm ، 10mm ، 12mm ئىختىيارى ، ئۇزۇنلۇقى ئىختىيارى |
| ھاۋا شامالدۇرغۇچ | سۈكۈتتىكى mm6mm |
| كابېلنىڭ ئۇزۇنلۇقى | كۆڭۈلدىكى ئۇزۇنلۇقى 460mm. ئۇزۇنلۇقى خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ |
| ئۇلىغۇچ | كابېلغا بىرلەشتۈرۈش ئىختىيارى |