| Ketersediaan: | |
|---|---|
Sensor aras bahan api TN direka untuk aplikasi automotif, menampilkan keupayaan sedutan dan pemulangan bahan api bersama-sama dengan tiub bolong udara. Ia menyediakan isyarat keluaran analog berterusan, membolehkan pengguna memantau dan mengawal paras bahan api dalam tangki dengan tepat. Diperbuat daripada keluli tahan karat tahan karat, sensor ini memastikan ketahanan dan kebolehpercayaan dalam pelbagai keadaan
. Reka bentuk bersepadunya termasuk mekanisme apungan yang bergerak dengan paras bahan api, memastikan pengukuran yang tepat
| model # | TN-415 |
| Panjang | 415mm dari bahagian bawah ke tepi unit kepala, 110mm~1500mm boleh disesuaikan |
| bahan | probe keluli tahan karat dan apungan NBR |
| Keluaran | 0-190ohm atau 240-33ohm, boleh disesuaikan |
| Resolusi | 21mm dalam resolusi (lalai) |
| Dimensi terapung | 35*32 NBR |
| Paip sedutan bahan api | φ8mm, 10mm, 12mm adalah pilihan, unit penapis adalah pilihan |
| Paip pemulangan bahan api | φ8mm, 10mm, 12mm adalah pilihan, panjang boleh disesuaikan |
| Bolong udara | φ6mm secara lalai |
| Panjang kabel | panjang lalai ialah 460mm tanpa penyambung; panjang boleh disesuaikan |
| Penyambung | Ia adalah pilihan untuk disepadukan pada kabel |