| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
Die TN-brandstofvlaksensor is ontwerp vir motortoepassings, met brandstofsuig- en terugvoervermoë saam met 'n luguitlaatbuis. Dit verskaf 'n deurlopende analoog uitsetsein, wat gebruikers in staat stel om die brandstofvlak in die tenk akkuraat te monitor en te beheer. Gemaak van korrosiebestande vlekvrye staal, verseker hierdie sensor duursaamheid en betroubaarheid in verskeie toestande
. Sy geïntegreerde ontwerp sluit 'n dryfmeganisme in wat saam met die brandstofvlak beweeg, wat presiese metings verseker
| model # | TN-415 |
| Lengte | 415mm van die onderkant na die rand van die hoofeenheid, 110mm ~ 1500mm is aanpasbaar |
| Materiaal | vlekvrye staal sonde en NBR vlotter |
| Uitset | 0-190ohm of 240-33ohm, aanpasbaar |
| Resolusie | 21 mm in resolusie (verstek) |
| Vlotter dimensie | 35*32 NBR |
| Brandstof suigpyp | φ8mm, 10mm, 12mm is opsioneel, filtereenheid is opsioneel |
| Brandstof terugvoerpyp | φ8mm, 10mm, 12mm is opsioneel, lengte is aanpasbaar |
| Luguitlaat | φ6mm in verstek |
| Kabel lengte | versteklengte is 460 mm sonder aansluiting; lengte is aanpasbaar |
| Koppelaar | Dit is opsioneel om op die kabel geïntegreer te word |