| Wāteatanga: | |
|---|---|
Ko te puoro taumata wahie TN i hangaia mo nga tono miihini, e whakaatu ana i te momi wahie me te kaha whakahoki mai me te ngongo hau. Ka whakarato i te tohu whakaputa tairitenga tonu, ka taea e nga kaiwhakamahi te tirotiro tika me te whakahaere i te taumata wahie i roto i te tank. He mea hanga mai i te kowiri tira-a-te-waikura, ma tenei pukoro e whakarite te mauroa me te pono i roto i nga momo ahuatanga
. Kei roto i tana hoahoa whakauru he miihini maanu e neke ana me te taumata wahie, kia tika nga inenga
| tauira # | TN-415 |
| Te roa | 415mm mai i raro ki te tapa o te upoko wae, 110mm~1500mm he mea whakarite |
| Rauemi | kowiri tira tirotiro me te maanu NBR |
| Putanga | 0-190ohm ranei 240-33ohm, whakarite |
| Whakatau | 21mm te taumira (taunoa) |
| Ahu mānu | 35*32 NBR |
| Pupa momi wahie | Ko te φ8mm, 10mm, 12mm he mea whiriwhiri, he mea whiriwhiri te waeine tātari |
| Pupa whakahoki wahie | Ko te φ8mm, 10mm, 12mm te whiriwhiri, ka taea te whakarite te roa |
| Putanga hau | φ6mm i te taunoa |
| Te roa o te taura | roa taunoa ko 460mm kore tūhono; te roa ka taea te whakarite |
| Kaihono | He mea whiriwhiri kia whakauruhia ki runga i te taura |