| Nusiwo li: | |
|---|---|
Wotrɔ asi le TN ami ƒe sesẽme ƒe dzesi ŋu na ʋuwo ƒe dɔwɔwɔ, eye ami mimi kple tɔtrɔgbɔ ƒe ŋutetewo le eme tsɔ kpe ɖe yadoƒe ƒe mɔ̃ ŋu. Enaa dzesi si nye analog output si yia edzi, si wɔnɛ be ezãlawo te ŋu léa ŋku ɖe ami ƒe agbɔsɔsɔ si le amiɖakaa me ŋu nyuie hekpɔa edzi. Wotsɔ gakpo si mexɔ dzo o si mexɔ dzo o wɔ sensor sia, eye wònana be enɔa anyi eteƒe didina eye kakaɖedzi nɔa eŋu le nɔnɔme vovovowo me
. Eƒe wɔwɔme si wotsɔ wɔ ɖekae la ƒe akpa aɖee nye mɔ̃ si wotsɔna tsia tsia dzi si zɔna kple ami ƒe agbɔsɔsɔ, si wɔnɛ be wodzidzea wo pɛpɛpɛ
| kpɔɖeŋu # | TN-415 ƒe agbalẽa |
| Didime | 415mm tso ete vaseɖe ta ƒe nugbɔ, 110mm ~ 1500mm nye customizable |
| Nu | gakpo si mexɔ dzo o ƒe numekuku kple NBR tsia dzi |
| Nusiwo dona tso eme | 0-190ohm alo 240-33ohm, woate ŋu atrɔ asi le eŋu |
| Nuɖoɖo | 21mm le vovototodedeameme (si woɖo ɖi) . |
| Float ƒe didime | 35*32 NBR ƒe xexlẽme |
| Mɔ̃memi ƒe pɔmpi | φ8mm, 10mm, 12mm nye tiatia, filter unit nye tiatia |
| Ami ƒe tɔtrɔgbɔ ƒe pɔmpi | φ8mm, 10mm, 12mm nye tiatia, didime nye nusi woate ŋu atrɔ asi le |
| Yadoƒe | φ6mm le gɔmedzedzea me |
| Kaƒomɔ̃ ƒe didime | didime gbãtɔ nye 460mm kadodo manɔmee; didime nye nusi woate ŋu atrɔ asi le |
| Kpekpeɖeŋunanu | Enye tiatia be woatsɔe awɔ ɖeka le ka la dzi |