| Kawsay: 1.1. | |
|---|---|
TN combustible nivel sensorqa automovil ruwaykunapaq ruwasqa kachkan, combustible chupanapaq chaymanta kutimuy atiykunata huk wayra ventilación tubowan kuska. Chayqa qunmi sapa kuti señal de salida analógica nisqa, chaywanmi llamkaqkuna allinta qawanku hinaspa controlanku tanquepi combustible nisqapa nivelninta. Kay sensor inoxidable mana corrosión-resistentemanta ruwasqa, imaymana condicionkunapi unaypaq kayninta, confiabilidadta ima qhawan
. Diseño integrado nisqapiqa kanmi mecanismo flotador nisqa, chaymi combustible nisqapa nivelninwan kuska purin, chaymi allinta tupuykunata qawarichin
| qatina # | TN-415 nisqapi |
| Chutarisqa | 415mm uraymanta uma unidadpa kantunkama, 110mm ~ 1500mm personalizable |
| Material | sonda de acero inoxidable y flotador NBR |
| Lluqsiy | 0-190ohm utaq 240-33ohm, personalizable |
| Kamachiynin | 21mm llimp'iyuq (ñawpaqmanta) . |
| Dimensión flotante nisqa | 35*32 NBR nisqa |
| Combustible chupanapaq tubo | φ8mm, 10mm, 12mm munasqa, unidad filtro munasqa |
| Combustible kutichiy tubo | φ8mm, 10mm, 12mm munasqa, suni kayninqa ruwanapaqmi |
| Wayra lluqsinanpaq | φ6mm ñawpaqmanta churasqa |
| Cablepa sayaynin | ñawpaqmanta churasqa 460mm mana tinkikuq; largonqa sapankamapaqmi |
| T’inkisqa | Chayqa akllanapaqmi cablepi hukllachasqa kananpaq |