| Beskikberens: | |
|---|---|
De TN-brânstofnivosensor is ûntworpen foar applikaasjes foar auto's, mei mooglikheden foar brânstofsuging en -return tegearre mei in luchtventilator. It leveret in trochgeande analoog útfiersignaal, wêrtroch brûkers it brânstofnivo yn 'e tank sekuer kinne kontrolearje en kontrolearje. Makke fan korrosjebestindich roestfrij stiel, dizze sensor soarget foar duorsumens en betrouberens yn ferskate omstannichheden
. It yntegreare ûntwerp omfettet in floatmeganisme dat beweecht mei it brânstofnivo, en soarget foar krekte mjittingen
| model # | TN-415 |
| Lingte | 415mm fan 'e boaiem nei de râne fan' e holle ienheid, 110mm ~ 1500mm is oanpasber |
| Materiaal | roestfrij stiel sonde en NBR float |
| Utfier | 0-190ohm of 240-33ohm, oanpasber |
| Resolúsje | 21mm yn resolúsje (standert) |
| Float diminsje | 35*32 NBR |
| Fuel suction pipe | φ8mm, 10mm, 12mm is opsjoneel, filter ienheid is opsjoneel |
| Fuel werom piip | φ8mm, 10mm, 12mm is opsjoneel, lingte is oanpasber |
| Air vent | φ6mm yn standert |
| Kabel lingte | standert lingte is 460mm sûnder connector; lingte is oanpasber |
| Connector | It is opsjoneel om te yntegrearjen op 'e kabel |