| Disponibilite: | |
|---|---|
Capteur nivo gaz TN la fèt pou aplikasyon pou otomobil, li gen kapasite pou aspirasyon ak retounen gaz ansanm ak yon tib vantilasyon. Li bay yon siyal pwodiksyon analòg kontinyèl, ki pèmèt itilizatè yo byen kontwole ak kontwole nivo gaz la nan tank la. Te fè soti nan korozyon ki reziste asye pur, Capteur sa a asire durability ak fyab nan divès kondisyon
. Konsepsyon entegre li yo gen ladan yon mekanis flote ki deplase ak nivo gaz la, asire mezi egzak
| modèl # | TN-415 |
| Longè | 415mm soti nan pati anba a nan kwen an nan inite tèt la, 110mm ~ 1500mm se customizable |
| Materyèl | sond asye pur ak NBR flote |
| Sòti | 0-190ohm oswa 240-33ohm, customizable |
| Rezolisyon | 21mm nan rezolisyon (default) |
| Flote dimansyon | 35 * 32 NBR |
| Tiyo pou aspirasyon gaz | φ8mm, 10mm, 12mm se opsyonèl, inite filtre se opsyonèl |
| Tiyo retounen gaz | φ8mm, 10mm, 12mm se opsyonèl, longè se customizable |
| Vant lè | φ6mm nan default |
| Longè kab | longè default se 460mm san konektè; longè se customizable |
| Konektè | Li opsyonèl yo dwe entegre sou kab la |