| دستيابي: | |
|---|---|
TN فيول ليول سينسر آٽوموٽو ايپليڪيشنن لاءِ ٺاهيو ويو آهي، جنهن ۾ فيول سکشن ۽ واپسي جي صلاحيتون شامل آهن ايئر وينٽ ٽيوب سان گڏ. اهو هڪ مسلسل اينالاگ آئوٽ پٽ سگنل فراهم ڪري ٿو، صارفين کي ٽينڪ ۾ ايندھن جي سطح کي صحيح طور تي مانيٽر ڪرڻ ۽ ڪنٽرول ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿو. سنکنرن جي مزاحمتي اسٽينلیس سٹیل مان ٺهيل، هي سينسر مختلف حالتن ۾ استحڪام ۽ اعتبار کي يقيني بڻائي ٿو
. ان جي مربوط ڊيزائن ۾ هڪ فلوٽ ميڪانيزم شامل آهي جيڪو ايندھن جي سطح سان هلندو آهي، درست ماپ کي يقيني بڻائي ٿو
| ماڊل # | TN-415 |
| ڊگھائي | 415mm هيٺان کان سر يونٽ جي ڪنڊ تائين، 110mm ~ 1500mm حسب ضرورت آهي |
| مواد | اسٽينلیس سٹیل جي تحقيق ۽ NBR فلوٽ |
| ٻاھر | 0-190ohm يا 240-33ohm، حسب ضرورت |
| قرارداد | قرارداد ۾ 21mm (ڊفالٽ) |
| فلوٽ جي ماپ | 35*32 NBR |
| ٻارڻ سکشن پائپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختياري آهي، فلٽر يونٽ اختياري آهي |
| ٻارڻ واپسي پائپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختياري آهي، ڊيگهه حسب ضرورت آهي |
| هوائي رستو | ڊفالٽ ۾ φ6mm |
| ڪيبل ڊگھائي | ڊفالٽ ڊگھائي 460mm بغير کنیکٹر آهي؛ ڊيگهه حسب ضرورت آهي |
| ڳنڍيندڙ | اهو ڪيبل تي ضم ٿيڻ اختياري آهي |