| شتون: | |
|---|---|
د TN د سونګ سطح سینسر د اتوماتیک غوښتنلیکونو لپاره ډیزاین شوی، د سونګ سکشن او بیرته راستنیدو وړتیاوې د هوایی وینټ ټیوب سره. دا د دوامداره انلاګ محصول سیګنال چمتو کوي ، کاروونکو ته اجازه ورکوي چې په ټانک کې د تیلو کچه دقیق نظارت او کنټرول کړي. د زنګ په وړاندې مقاومت لرونکي سټینلیس سټیل څخه جوړ شوی ، دا سینسر په مختلف شرایطو کې دوام او اعتبار تضمینوي
. د دې مدغم ډیزاین کې د فلوټ میکانیزم شامل دی چې د سونګ کچې سره حرکت کوي ، دقیق اندازه کول ډاډمن کوي
| ماډل # | TN-415 |
| اوږدوالی | 415mm له ښکته څخه د سر واحد څنډې ته، 110mm ~ 1500mm د دودیز وړ دی |
| مواد | د سټینلیس سټیل تحقیقات او د NBR فلوټ |
| محصول | 0-190ohm یا 240-33ohm، د اصلاح وړ |
| قرارداد | په ریزولوشن کې 21mm (ډیفالټ) |
| د فلوټ ابعاد | 35*32 NBR |
| د تیلو سکشن پایپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاري دی، د فلټر واحد اختیاري دی |
| د تیلو بیرته ستنیدو پایپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاري دی، اوږدوالی د دودیز وړ دی |
| د هوا لاره | په ډیفالټ کې φ6mm |
| د کیبل اوږدوالی | ډیفالټ اوږدوالی 460mm دی پرته له نښلونکي؛ اوږدوالی د تنظیم وړ دی |
| نښلونکی | دا اختیاري ده چې په کیبل کې مدغم شي |