| Prieinamumas: | |
|---|---|
TN degalų lygio jutiklis yra skirtas automobiliams, turi degalų įsiurbimo ir grąžinimo galimybes bei oro išleidimo vamzdelį. Jis suteikia nuolatinį analoginį išvesties signalą, leidžiantį vartotojams tiksliai stebėti ir valdyti degalų lygį bake. Pagamintas iš korozijai atsparaus nerūdijančio plieno, šis jutiklis užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą įvairiomis sąlygomis
. Jo integruota konstrukcija apima plūdinį mechanizmą, kuris juda kartu su degalų lygiu ir užtikrina tikslius matavimus
| modelis Nr. | TN-415 |
| Ilgis | 415 mm nuo apačios iki galvos bloko krašto, 110 mm ~ 1500 mm galima pritaikyti |
| Medžiaga | nerūdijančio plieno zondas ir NBR plūdė |
| Išvestis | 0-190 omų arba 240-33 omų, pritaikoma |
| Rezoliucija | 21 mm skiriamoji geba (numatytasis) |
| Plūdės matmuo | 35*32 NBR |
| Kuro siurbimo vamzdis | φ8 mm, 10 mm, 12 mm neprivalomas, filtro blokas yra neprivalomas |
| Kuro grąžinimo vamzdis | φ8 mm, 10 mm, 12 mm neprivalomas, ilgis reguliuojamas |
| Oro anga | φ6 mm pagal numatytuosius nustatymus |
| Kabelio ilgis | numatytasis ilgis yra 460 mm be jungties; ilgis reguliuojamas |
| Jungtis | Tai neprivaloma integruoti ant kabelio |