| Magun-od: | |
|---|---|
Ti TN fuel level sensor ket nadisenio para kadagiti aplikasion ti automotibo, a mangitampok kadagiti kabaelan ti panagsusop ken panagsubli ti gasolina agraman ti tubo ti angin a pagruaran ti angin. Mangipaay dayta iti agtultuloy nga analog output signal, a mangipalubos kadagiti agus-usar a siuumiso a mangmonitor ken mangkontrol iti kaadu ti gasolina iti tangke. Naaramid manipud iti stainless steel a naandur iti pannakarunaw, daytoy a sensor ti mangipasigurado iti kinaandur ken kinamapagtalkan iti nadumaduma a kasasaad
. Ti naikaykaysa a disenio daytoy iramanna ti mekanismo ti float nga aggaraw a kadua ti lebel ti gasolina, a mangipasigurado kadagiti eksakto a rukod
| modelo # | TN-415 nga |
| Kaatiddog | 415mm manipud baba agingga iti igid ti ulo a yunit, 110mm ~ 1500mm ti customizable |
| Material | stainless steel nga probe ken NBR float |
| Output nga | 0-190ohm wenno 240-33ohm, maibagay |
| Resolusion | 21mm ti resolusion (default) . |
| Float nga dimension | 35*32 nga NBR |
| Tubo ti panagsusop ti gasolina | φ8mm, 10mm, 12mm ket opsional, ti yunit ti pagsala ket opsional |
| Tubo nga agsubli ti gasolina | φ8mm, 10mm, 12mm ti opsional, ti kaatiddog ket maibagay |
| Pagruaran ti angin | φ6mm iti default |
| Kaatiddog ti kable | default ti kaatiddog ket 460mm nga awan ti konektor; ti kaatiddog ket ma-customize |
| Konektor ti | Opsional ti pannakaikapet iti kable |