| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
TN လောင်စာဆီအဆင့်အာရုံခံကိရိယာသည် လေဝင်လေထွက်ပြွန်တစ်ခုနှင့်အတူ လောင်စာစုပ်ယူမှုနှင့် ပြန်ပေးနိုင်စွမ်းများပါရှိသော မော်တော်ယာဥ်အသုံးပြုမှုများအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။ ၎င်းသည် သုံးစွဲသူများအား တိုင်ကီအတွင်းရှိ လောင်စာဆီပမာဏကို တိကျစွာ စောင့်ကြည့်ထိန်းချုပ်နိုင်စေမည့် စဉ်ဆက်မပြတ် analog output signal ကို ပေးဆောင်သည်။ သံချေးတက်ခြင်းကိုခံနိုင်ရည်ရှိသော Stainless Steel ဖြင့်ပြုလုပ်ထားသောကြောင့် ဤအာရုံခံကိရိယာသည် အခြေအနေအမျိုးမျိုးတွင် ကြာရှည်ခံမှုနှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို အာမခံပါသည်။
. ၎င်း၏ပေါင်းစပ်ဒီဇိုင်းတွင် လောင်စာဆီအဆင့်ဖြင့် ရွေ့လျားနိုင်သော မျှော့ယန္တရားတစ်ခု ပါ၀င်ပြီး တိကျသောတိုင်းတာမှုများကို သေချာစေပါသည်။
| မော်ဒယ် # | TN-415 |
| အရှည် | ခေါင်းယူနစ်၏အောက်ခြေမှ 415mm၊ 110mm ~ 1500mm စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည် |
| ပစ္စည်း | stainless steel probe နှင့် NBR float |
| အထွက် | 0-190ohm သို့မဟုတ် 240-33ohm၊ စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| ဆုံးဖြတ်ချက် | ပုံရိပ်ပြတ်သားမှု 21 မီလီမီတာ (မူလ) |
| Float dimension | 35*32 NBR |
| လောင်စာစုပ်ပိုက် | φ8mm၊ 10mm၊ 12mm သည် ရွေးချယ်နိုင်သည်၊ filter ယူနစ်သည် စိတ်ကြိုက်ရွေးချယ်နိုင်သည်။ |
| ဆီပြန်ပိုက် | φ8mm၊ 10mm၊ 12mm သည် ရွေးချယ်နိုင်သည်၊ အရှည်ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| လေဝင်ပေါက် | မူရင်းတွင် φ6mm |
| ကြိုးအရှည် | ပုံသေ အရှည်မှာ ချိတ်ဆက်ကိရိယာမပါဘဲ 460 မီလီမီတာ၊ အရှည်ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| ချိတ်ဆက်ကိရိယာ | ကြိုးပေါ်တွင် ပေါင်းစည်းရန် ရွေးချယ်နိုင်သည် |