| Mövcudluq: | |
|---|---|
TN yanacaq səviyyəsi sensoru avtomobil tətbiqləri üçün nəzərdə tutulmuşdur, hava ventilyatoru ilə birlikdə yanacaq udma və geri qaytarma imkanlarına malikdir. O, istifadəçilərə çəndəki yanacaq səviyyəsini dəqiq izləməyə və idarə etməyə imkan verən davamlı analoq çıxış siqnalını təmin edir. Korroziyaya davamlı paslanmayan poladdan hazırlanmış bu sensor müxtəlif şəraitdə davamlılığı və etibarlılığı təmin edir
. Onun inteqrasiya olunmuş dizaynı dəqiq ölçmələri təmin edən yanacaq səviyyəsi ilə hərəkət edən float mexanizmini ehtiva edir
| model # | TN-415 |
| Uzunluq | Baş blokun altından kənarına 415 mm, 110 mm ~ 1500 mm fərdiləşdirilə bilər |
| Material | paslanmayan polad zond və NBR üzən |
| Çıxış | 0-190ohm və ya 240-33ohm, fərdiləşdirilə bilər |
| Qətnamə | 21 mm ayırdetmə (defolt) |
| Float ölçüsü | 35*32 NBR |
| Yanacaq emiş borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, filtr vahidi isteğe bağlıdır |
| Yanacaq qaytarma borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, uzunluq fərdiləşdirilə bilər |
| Havalandırma | Standart olaraq φ6mm |
| Kabel uzunluğu | standart uzunluq bağlayıcı olmadan 460 mm-dir; uzunluğu özelleştirilebilir |
| Bağlayıcı | Kabelə inteqrasiya etmək isteğe bağlıdır |