| Eskuragarritasuna: | |
|---|---|
TN erregai-mailaren sentsorea automobilgintzako aplikazioetarako diseinatuta dago, erregaia xurgatzeko eta itzultzeko ahalmenak dituena, aire-hodi batekin batera. Etengabeko irteerako seinale analogikoa eskaintzen du, erabiltzaileek deposituko erregai-maila zehaztasunez kontrolatzeko eta kontrolatzeko aukera emanez. Korrosioarekiko erresistentea den altzairu herdoilgaitzez egina, sentsore honek iraunkortasuna eta fidagarritasuna bermatzen ditu hainbat baldintzatan
. Bere diseinu integratuak erregaiaren mailarekin batera mugitzen den flotatzaile mekanismo bat dauka, neurketa zehatzak bermatuz
| eredua # | TN-415 |
| Luzera | Buruko unitatearen behetik ertzera 415 mm, 110 mm ~ 1500 mm pertsonalizagarria da |
| Materiala | altzairu herdoilgaitzezko zunda eta NBR flotagailua |
| Irteera | 0-190ohm edo 240-33ohm, pertsonalizagarria |
| Ebazpena | 21 mm-ko bereizmena (lehenetsia) |
| Flotatzailearen dimentsioa | 35*32 NBR |
| Erregaia xurgatzeko hodia | φ8mm, 10mm, 12mm aukerakoa da, iragazkien unitatea aukerakoa da |
| Erregaia itzultzeko hodia | φ8mm, 10mm, 12mm aukerakoa da, luzera pertsonalizagarria da |
| Aire-airea | φ6mm lehenetsita |
| Kablearen luzera | lehenetsitako luzera 460 mm da konektorerik gabe; luzera pertsonalizagarria da |
| Konektorea | Aukerakoa da kablean integratzea |