| Elýeterlilik: | |
|---|---|
TN ýangyç derejesiniň datçigi, howa goşundylary turbasy bilen birlikde ýangyç sorujy we gaýtarma mümkinçiliklerini öz içine alýan awtoulag programmalary üçin niýetlenendir. Ulanyjylara bakdaky ýangyç derejesini takyk gözegçilikde saklamaga we gözegçilikde saklamaga mümkinçilik berýän üznüksiz analog çykyş signalyny üpjün edýär. Poslama garşy poslamaýan polatdan ýasalan bu datçik dürli şertlerde berkligi we ygtybarlylygy üpjün edýär
. Onuň toplumlaýyn dizaýny, takyk ölçegleri üpjün edip, ýangyç derejesi bilen hereket edýän ýüzýän mehanizmi öz içine alýar
| model # | TN-415 |
| Uzynlyk | Aşakdan 415mm kelläniň gyrasyna çenli, 110mm ~ 1500mm düzülip bilner |
| Material | poslamaýan polat zondy we NBR ýüzýär |
| Çykyş | Düzülip bilinýän 0-190ohm ýa-da 240-33ohm |
| Karar | 21mm ölçegde (deslapky) |
| Floüzýän ölçeg | 35 * 32 NBR |
| Uelangyç sorujy turba | φ8mm, 10mm, 12mm islege bagly, süzgüç birligi hökmany |
| Uelangyç gaýtarma turbasy | φ8mm, 10mm, 12mm islege bagly, uzynlygy düzülip bilner |
| Howa geçirijisi | Dymmaklyk boýunça mm6mm |
| Kabeliň uzynlygy | deslapky uzynlygy birleşdirijisiz 460mm; uzynlygy düzülip bilner |
| Baglaýjy | Kabele birikdirmek islege bagly däl |