| Ku kumeka: | |
|---|---|
Sensor ya levele ya mafurha ya TN yi endleriwe switirhisiwa swa mimovha, yi na vuswikoti byo koka mafurha na ku vuyisa xikan’we na chubu ro humesa moya. Yinyika xikombiso xa vuhumelerisi bya analog lexi yaka emahlweni, leswi pfumelelaka vatirhisi ku langutisisa kahle naku lawula mpimo wa mafurha eka thangi. Yi endliwe hi nsimbi leyi nga riki na swilo leswi nga onhakiki, xitwi lexi xi tiyisisa ku tiya ni ku tshembheka eka swiyimo swo hambana-hambana
. Dizayini ya yona leyi hlanganisiweke yi katsa endlelo ro papamala leri fambafambaka na mpimo wa mafurha, ku tiyisisa mimpimo leyi kongomeke
| mojulu # | TN-415 |
| Vulehi | 415mm kusuka ehansi kuya emakumu ka nhloko unit, 110mm ~ 1500mm yi customizable |
| Swilo | Probe ya nsimbi leyi nga riki na swilo swo bola na NBR float . |
| Vuhumelerisi . | 0-190ohm kumbe 240-33ohm, leyi nga cinciwaka |
| Xitshunxo | 21mm eka xiboho (xihlawuhlawu) . |
| Xiphemu xa Float . | 35*32 NBR . |
| Phayipi ro koka mafurha . | Φ8mm, 10mm, 12mm i ku hlawula, yuniti ya sefo i ya ku tihlawulela . |
| phayiphi yo vuyisa mafurha . | Φ8mm, 10mm, 12mm i yaa hi ku olova na tisisiteme ta vulawuri . |
| Xigwitsirisi xa moya . | φ6mm hi ku tiyimisela . |
| Ku leha ka khebulu . | Ku leha ka default i 460mm handle ka xihlanganisi; Ku leha swi nga endliwa hi ku ya hi ku navela ka wena . |
| Xihlanganisi . | I swa ku tihlawulela ku hlanganisiwa eka khebulu . |