| Disponibilitéit: | |
|---|---|
Den TN Brennstoffniveausensor ass fir Autosapplikatiounen entworf, mat Brennstoffsaug- a Retourfäegkeeten zesumme mat engem Loftlüftungsröhr. Et bitt e kontinuéierleche analoge Ausgangssignal, wat d'Benotzer erlaabt de Brennstoffniveau am Tank präzis ze iwwerwaachen an ze kontrolléieren. Gemaach aus korrosionsbeständeg Edelstol, garantéiert dëse Sensor Haltbarkeet an Zouverlässegkeet a verschiddene Konditiounen
. Säin integréierten Design enthält e Schwämmmechanismus, dee mam Brennstoffniveau bewegt, fir präzis Miessunge garantéiert
| Model # | TN-415 |
| Längt | 415mm vun ënnen op de Rand vun der Kapp Eenheet, 110mm ~ 1500mm ass personaliséierbar |
| Material | Edelstol Sonde an NBR Schwämm |
| Ausgang | 0-190 ohm oder 240-33 ohm, personaliséierbar |
| Opléisung | 21 mm Opléisung (Standard) |
| Float Dimensioun | 35*32 NBR |
| Brennstoff Saugpipe | φ8mm, 10mm, 12mm ass fakultativ, Filter Eenheet ass fakultativ |
| Brennstoff zréck Päif | φ8mm, 10mm, 12mm ass fakultativ, Längt ass personaliséierbar |
| Loftschrauf | φ6mm am Standard |
| Kabel Längt | Standardlängt ass 460 mm ouni Stecker; Längt ass personaliséierbar |
| Connector | Et ass fakultativ fir um Kabel integréiert ze ginn |