| Muaj: | |
|---|---|
Lub TN roj qib sensor yog tsim los rau kev siv tsheb, uas muaj cov roj nqus thiab rov qab muaj peev xwm nrog rau lub raj cua. Nws muab cov teeb liab analog tso tawm tas li, tso cai rau cov neeg siv kom raug saib xyuas thiab tswj cov roj theem hauv lub tank. Ua los ntawm corrosion-resistant stainless hlau, no sensor ua kom durability thiab kev ntseeg siab nyob rau hauv ntau yam mob
. Nws cov qauv tsim muaj xws li lub tshuab ntab ntab uas txav nrog cov roj theem, kom ntseeg tau cov kev ntsuas meej.
| qauv # | TSI-415 |
| Ntev | 415mm los ntawm hauv qab mus rau ntug ntawm lub taub hau chav tsev, 110mm ~ 1500mm yog customizable |
| Khoom siv | stainless hlau sojntsuam thiab NBR ntab |
| Tso zis | 0-190ohm lossis 240-33ohm, customizable |
| Kev daws teeb meem | 21mm hauv kev daws teeb meem (default) |
| Float dimension | 35 * 32 NBR |
| Roj suction yeeb nkab | φ8mm, 10mm, 12mm yog xaiv tau, lim tsev yog xaiv tau |
| Roj rov qab yeeb nkab | φ8mm, 10mm, 12mm yog xaiv tau, ntev yog customizable |
| Cua qhov cua | φ6mm nyob rau hauv default |
| Cable ntev | default ntev yog 460mm tsis muaj connector; ntev yog customizable |
| Txuas | Nws yog xaiv tau los ua ke ntawm lub cable |