| Қол жетімділік: | |
|---|---|
TN жанармай деңгейінің сенсоры ауа шығару түтігімен бірге жанармай сору және қайтару мүмкіндіктерін қамтитын автомобиль қолданбаларына арналған. Ол пайдаланушыларға резервуардағы жанармай деңгейін дәл бақылауға және бақылауға мүмкіндік беретін үздіксіз аналогтық шығыс сигналын қамтамасыз етеді. Коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған бұл сенсор әртүрлі жағдайларда беріктік пен сенімділікті қамтамасыз етеді
. Оның біріктірілген конструкциясы дәл өлшеуді қамтамасыз ететін отын деңгейімен бірге қозғалатын қалқымалы механизмді қамтиды
| үлгі # | TN-415 |
| Ұзындығы | Бас бөлігінің төменгі жағынан шетіне дейін 415 мм, 110 мм ~ 1500 мм теңшеуге болады |
| Материал | баспайтын болаттан жасалған зонд және NBR қалқымалы |
| Шығару | 0-190 Ом немесе 240-33 Ом, теңшеуге болады |
| Ажыратымдылық | Ажыратымдылығы 21 мм (әдепкі) |
| Қалқымалы өлшем | 35*32 NBR |
| Жанармай соратын құбыр | φ8мм, 10мм, 12мм қосымша, сүзгі блогы міндетті емес |
| Жанармай қайтаратын құбыр | φ8мм, 10мм, 12мм қосымша, ұзындығы теңшеуге болады |
| Желдеткіш | Әдепкі бойынша φ6мм |
| Кабель ұзындығы | әдепкі ұзындығы қосқышсыз 460 мм; ұзындығы теңшеуге болады |
| Қосқыш | Кабельге біріктірілген болуы міндетті емес |