| Elérhetőség: | |
|---|---|
A TN üzemanyagszint-érzékelőt autóipari alkalmazásokhoz tervezték, üzemanyag-elszívó és -visszavezetési képességgel, valamint légtelenítő csővel. Folyamatos analóg kimeneti jelet biztosít, lehetővé téve a felhasználók számára, hogy pontosan nyomon kövessék és szabályozzák az üzemanyagszintet a tartályban. Ez a korrózióálló rozsdamentes acélból készült érzékelő tartósságot és megbízhatóságot biztosít különféle körülmények között
. Integrált kialakítása tartalmaz egy úszómechanizmust, amely az üzemanyagszinttel együtt mozog, így biztosítva a pontos mérést
| modell # | TN-415 |
| Hossz | 415 mm a fejegység aljától a széléig, 110 mm ~ 1500 mm testreszabható |
| Anyag | rozsdamentes acél szonda és NBR úszó |
| Kimenet | 0-190 ohm vagy 240-33 ohm, testreszabható |
| Felbontás | 21 mm felbontás (alapértelmezett) |
| Úszó méret | 35*32 NBR |
| Üzemanyag szívócső | φ8mm, 10mm, 12mm opcionális, szűrőegység opcionális |
| Üzemanyag visszatérő cső | φ8mm, 10mm, 12mm opcionális, a hossza testreszabható |
| Szellőzőnyílás | φ6mm alapértelmezésben |
| Kábel hossza | alapértelmezett hossz 460 mm csatlakozó nélkül; hossza személyre szabható |
| Csatlakozó | Opcionálisan beépíthető a kábelbe |