| Di tin dɛn we yu kin gɛt: | |
|---|---|
Di TN fiul lɛvɛl sɛnsa na fɔ ɔtomotiv aplikeshɔn, i gɛt fiul sɔkshɔn ɛn ritɔn kapabiliti wit wan ay vent tyub. I de gi wan kɔntinyu analɔg ɔtput signal, we de mek di wan dɛn we de yuz am ebul fɔ wach ɛn kɔntrol di fiul lɛvɛl na di tank kɔrɛkt wan. Dɛn mek dis sɛnsa wit stenlɛs stiɛl we nɔ de rɔtin, ɛn i de mek shɔ se i go de fɔ lɔng tɛm ɛn i kin abop pan am pan difrɛn kɔndishɔn dɛn
. I intagreted dizayn inklud wan flot mɛkanism we de muv wit di fiul lɛvɛl, we de mek shɔ se dɛn mɛzhɔ prɛsis
| ɛgzampul # | TN-415 we dɛn kɔl |
| Lɔng | 415mm frɔm di bɔt to di edj fɔ ed yunit, 110mm ~ 1500mm na kɔstɔmayz |
| Tin dɛn | stenlɛs stiɛl prob ɛn NBR flot |
| Di tin we dɛn kin du | 0-190ohm ɔ 240-33ohm, we yu kin kɔstɔmayz |
| Sɔlv | 21mm in rεsכlushכn (difכlt) |
| Flot dimɛnshɔn | 35*32 NBR, we de na di wɔl |
| Fiul sɔkshɔn paip | φ8mm, 10mm, 12mm na opshɔnal, filta yunit na opshɔnal |
| Fiul ritɔn paip | φ8mm, 10mm, 12mm na opshɔnal, lɔng na kɔstɔmayz |
| Air vent we de mek di briz kɔmɔt | φ6mm na difɔlt |
| Kebul lɔng | difɔlt lɔng na 460mm we nɔ gɛt kɔnɛkta; lɔng na tin we pɔsin kin kɔstɔmayz |
| Kɔnɛkta | Na opshɔnal fɔ bi intagret pan di kebul |