| Dostupnost: | |
|---|---|
TN senzor nivoa goriva dizajniran je za automobilske primjene, sa mogućnošću usisavanja i povrata goriva zajedno sa cijevi za odzračivanje. Obezbeđuje kontinuirani analogni izlazni signal, omogućavajući korisnicima da precizno prate i kontrolišu nivo goriva u rezervoaru. Napravljen od nerđajućeg čelika otpornog na koroziju, ovaj senzor osigurava izdržljivost i pouzdanost u različitim uvjetima
. Njegov integrirani dizajn uključuje mehanizam s plovkom koji se pomiče s nivoom goriva, osiguravajući precizna mjerenja
| model # | TN-415 |
| Dužina | 415 mm od dna do ivice glavne jedinice, 110 mm ~ 1500 mm je prilagodljivo |
| Materijal | sonda od nerđajućeg čelika i NBR plovak |
| Izlaz | 0-190ohm ili 240-33ohm, prilagodljiv |
| Rezolucija | 21 mm u rezoluciji (zadano) |
| Float dimenzija | 35*32 NBR |
| Usisna cijev za gorivo | φ8mm, 10mm, 12mm je opciono, filterska jedinica je opciona |
| Povratna cijev goriva | φ8mm, 10mm, 12mm je opciono, dužina je prilagodljiva |
| Otvor za zrak | φ6mm zadano |
| Dužina kabla | zadana dužina je 460 mm bez konektora; dužina je prilagodljiva |
| Konektor | Opciono je da se integriše na kabl |