| Berdestbûnî: | |
|---|---|
Sensora asta sotemeniyê ya TN ji bo sepanên otomotîvê hatî sêwirandin, digel kapasîteyên kişandina sotemeniyê û vegerê digel boriyek hewayê. Ew îşaretek hilberîna analogê ya domdar peyda dike, rê dide bikarhêneran ku asta sotemeniyê di tankê de rast bişopînin û kontrol bikin. Ev senzor ji pola zengarnegir a berxwedêr a korozyonê hatî çêkirin, di şert û mercên cihêreng de domdarî û pêbaweriyê peyda dike.
. Di sêwirana wê ya yekbûyî de mekanîzmayek float heye ku bi asta sotemeniyê re tevdigere, pîvandinên rast misoger dike
| model # | TN-415 |
| Dirêjî | 415mm ji binî heya berika yekîneya serî, 110mm ~ 1500mm xwerû ye |
| Mal | sonda polayê zengarnegir û float NBR |
| Karûabr | 0-190ohm an 240-33ohm, xwerû |
| Resolution | Di çareseriyê de 21 mm (pêşniyaz) |
| Pîvana float | 35*32 NBR |
| lûleya kişandina sotemeniyê | φ8mm, 10mm, 12mm vebijarkî ye, yekîneya parzûnê vebijarkî ye |
| Boriya vegera sotemeniyê | φ8mm, 10mm, 12mm vebijarkî ye, dirêjahî xwerû ye |
| Avahiya hewayê | di default φ6mm |
| Dirêjahiya kabloyê | dirêjahiya xwerû 460mm bê girêdan e; dirêjahiya xwerû ye |
| Connector | Vebijarkî ye ku li ser kabloyê were yek kirin |