| उपलब्धता : १. | |
|---|---|
टीएन फ्यूल लेवल सेंसर क॑ ऑटोमोटिव एप्लीकेशन लेली डिजाइन करलऽ गेलऽ छै, जेकरा म॑ एयर वेंट ट्यूब के साथ-साथ ईंधन सक्शन आरू रिटर्न क्षमता भी छै । ई लगातार एनालॉग आउटपुट सिग्नल प्रदान करै छै, जेकरा स॑ उपयोगकर्ता टंकी म॑ ईंधन केरऽ स्तर प॑ सही निगरानी आरू नियंत्रण करी सकै छै । जंग प्रतिरोधी स्टेनलेस स्टील स॑ बनलऽ ई सेंसर विभिन्न परिस्थिति म॑ स्थायित्व आरू विश्वसनीयता सुनिश्चित करै छै
. एकरऽ एकीकृत डिजाइन म॑ फ्लोट तंत्र शामिल छै जे ईंधन केरऽ स्तर के साथ चलै छै, जेकरा स॑ सटीक माप सुनिश्चित होय छै
| आदर्श # | टीएन-415 के |
| लंबाई | 415mm नीचे से सिर इकाई के किनारे तक, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य है | |
| सामग्री | स्टेनलेस स्टील जांच आ एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य |
| प्रस्ताव | रिजोल्यूशन मे 21 मिमी (डिफ़ॉल्ट) |
| फ्लोट आयाम | 35*32 एनबीआर |
| ईंधन चूषण पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक अछि, फिल्टर इकाई वैकल्पिक अछि |
| ईंधन वापसी पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक अछि, लंबाई अनुकूलन योग्य अछि |
| हवा के वेंट | डिफ़ॉल्ट में φ6mm |
| केबल लंबाई | डिफ़ॉल्ट लंबाई बिना कनेक्टर के 460mm अछि; लंबाई अनुकूलन योग्य अछि |
| कनेक्टर | केबल पर एकीकृत होएब वैकल्पिक अछि |