| Мавҷудият: | |
|---|---|
Оилаи TN сенсорҳои сатҳи сӯзишворӣ сигнали баромади аналогиро таъмин мекунад, ки ба ҳамгироии осон бо системаҳои автомобилӣ барои мониторинги дақиқи сатҳи сӯзишворӣ мусоидат мекунад. Онҳо механизми шинокунандаро истифода мебаранд, то андозагирии доимӣ ва боэътимодро пешниҳод кунанд. Ин сенсорҳо бо филтрҳо ва вентилятсияи ҳавоии ихтиёрӣ муҷаҳҳаз шудаанд, аз басташавӣ пешгирӣ мекунанд ва тамомияти системаро нигоҳ медоранд. Дар вариантҳои гуногуни пайвасткунакҳо ва қубурҳои диаметри 8мм, 10мм ва 12мм дастрасанд, онҳо дар насб чандирӣ пешниҳод мекунанд. Ин қарор самаранокӣ ва эътимоднокии генераторро афзоиш дода, онро барои истифодаи саноатӣ ва тиҷоратӣ муҳим мегардонад.
Тарҳрезии сенсор насби осон ва мувофиқатро бо доираи васеи андозаҳо ва конфигуратсияҳои зарфҳои сӯзишворӣ таъмин мекунад. Сохтмони паймон ва мустаҳками он хатари осебро ҳангоми насб ё истифода кам карда, эътимоднокии дарозмуддат ва ҳадди ақали нигоҳубинро таъмин мекунад. Илова бар ин, сигнали баромади муқовиматкунанда бо бисёре аз системаҳои мавҷудаи мониторинг мувофиқ буда, ба ҳамгироии бефосила ба танзимоти мавҷуда мусоидат мекунад.
| модел # | ТН-350 |
| Дарозӣ | 350мм аз поён то канори воҳиди сар, 110мм~1500мм танзимшаванда аст |
| Материал | зонд аз пӯлоди зангногир ва шино NBR |
| Натиҷа | 0-190ohm ё 240-33ohm, фармоишӣ |
| Резолюция | 21мм дар ҳалли (пешфарз) |
| Андозаи шинокунанда | 35*32 НБР |
| Қубури сӯзишворӣ | φ8мм, 10мм, 12мм ихтиёрӣ аст, воҳиди филтр ихтиёрӣ аст |
| Қубури бозгашти сӯзишворӣ | φ8мм, 10мм, 12мм ихтиёрӣ аст, дарозӣ танзимшаванда аст |
| вентилятсияи ҳаво | φ6мм дар пешфарз |
| Дарозии кабел | дарозии пешфарз 460mm бе пайвасткунаки аст; дарозии танзимшаванда аст |
| Пайвасткунак | Он ихтиёрӣ аст, ки ба кабел пайваст карда шавад |