| Availability: | |
|---|---|
In TN familia escae sensoriis analogo output signum praebet, faciliorem reddens integrationem cum automotives systemata accurata fuel vigilantia. Mechanismo fluitantis utuntur ad mensuras continuas et certas offerendas. Filtra et spiramenta aeris ad libitum instructi, hi sensores impediunt et systema simplicitatem retinent. Available in variis optionibus connectoris et tibiae diametri 8mm, 10mm, et 12mm, flexibilitatem institutionis offerunt. Haec solutio generans auget efficientiam et fidem, quae necessariam efficit usum industriae et commercialis.
Consilium sensoris facilem institutionem et compatibilitatem efficit cum amplis cibus piscinarum magnitudinum et configurationum. Eius compacta et firma constructio periculum damni in institutione vel operatione extenuat, dum tempus obtinet fidem et minimam sustentationem requisita. Accedit, signum resistivum output cum multis systematibus vigilantia existentibus compatitur, inconsutilem integrationem in existentibus setups expediat.
| exemplar # | TN-350 |
| Longitudo | 350mm ab imo ad marginem capitis unitas, 110mm~ 1500mm est customizable |
| Materia | immaculatam ferro specillum et NBR supernatet |
| Output | 0-190ohm vel 240-33ohm, customizable |
| Resolution | 21mm in resolutione (per annum) |
| Supernatet dimensio | 35*32 NBR |
| Suctionis cibus pipe | φ8mm, 10mm, 12mm libitum est, unitas sparguntur ad libitum |
| Cibus reditus pipe | φ8mm, 10mm, 12mm libitum est, longitudo est customizable |
| Aer vent | φ6mm in defalta |
| Cable longitudo | defalta longitudo 460mm sine iungo; longitudo vestibulum |
| Connector | Libitum est ut in fune integrari |