| بەردەست بوونی شوێن: | |
|---|---|
خێزانی TN ی هەستەوەرەکانی ئاستی سووتەمەنی سیگناڵێکی دەرچوونی ئەنالۆگ دابین دەکات، کە ئاسانکاری دەکات بۆ یەکخستنی ئاسان لەگەڵ سیستەمی ئۆتۆمبێل بۆ چاودێریکردنی وردی ئاستی سووتەمەنی. ئەوان میکانیزمی فلۆت بەکاردەهێنن بۆ پێشکەشکردنی پێوانەکردنی بەردەوام و متمانەپێکراو. ئەم هەستەوەرانە بە فلتەر و دەرچەی هەوای ئیختیاری تەیارکراون، ڕێگری لە گیران دەکەن و یەکپارچەیی سیستەمەکە دەپارێزن. بە بژاردەی جۆراوجۆری پەیوەستکەر و تیرەی بۆری 8 ملم و 10 ملم و 12 ملم بەردەستە، نەرمی و نەرمی لە داناندا پێشکەش دەکەن. ئەم چارەسەرە کارایی و متمانەپێکراوی مۆلیدەکان بەرز دەکاتەوە، ئەمەش وایکردووە کە بۆ بەکارهێنانی پیشەسازی و بازرگانی پێویستە.
دیزاینی هەستەوەرەکە دڵنیای دەدات لە دانانی ئاسان و گونجان لەگەڵ کۆمەڵێک قەبارە و پێکهاتەی تانکی سووتەمەنی. دروستکردنی بچووک و بەهێزی کەمترین مەترسی تێکچوون لە کاتی دانان یان کارکردندا، دڵنیای دەدات لە متمانەپێکراوی درێژخایەن و کەمترین پێداویستی چاککردنەوە. سەرەڕای ئەوەش، سیگناڵی دەرچوونی بەرگری لەگەڵ زۆرێک لە سیستەمەکانی چاودێریکردنی ئێستادا دەگونجێت، ئەمەش ئاسانکاری دەکات بۆ یەکخستنی بێ کێشە لەگەڵ ڕێکخستنەکانی ئێستادا.
| مۆدێل # | TN-350 |
| درێژی | 350mm لە خوارەوە تا لێواری یەکەی سەر، 110mm~1500mm دەتوانرێت بەپێی خواستی خۆت بێت |
| بابەت | پشکنەری پۆڵا و فلۆتی NBR |
| دەرچوون | 0-190ohm یان 240-33ohm، دەتوانرێت بەپێی خواستی خۆت |
| بڕیار | 21mm لە ڕوونی (بەپێی پێشوەختە) |
| ڕەهەندی فلۆت | 35*32 NBR |
| بۆری مژینی سووتەمەنی | φ8mm, 10mm, 12mm ئیختیارییە، یەکەی فلتەر ئیختیارییە |
| بۆری گەڕانەوەی سووتەمەنی | φ8mm, 10mm, 12mm ئیختیارییە، درێژییەکەی دەتوانرێت بەپێی خواستی خۆت بێت |
| دەرچەی هەوا | φ6mm بە شێوەی پێشوەختە |
| درێژی کێبڵ | درێژی پێشوەختە 460mm بەبێ پەیوەستکەر؛ درێژییەکەی دەتوانرێت بە خواستی خۆت دابنرێت |
| پەیوەستکەر | ئیختیارییە کە لەسەر کێبڵەکە یەکبخرێت |