| Avanoa: | |
|---|---|
O le aiga TN o suau'u tulaga suau'u e maua ai se fa'ailoga fa'atusa, fa'afaigofie le tu'ufa'atasia ma masini ta'avale mo le mata'ituina lelei o le suau'u. Latou te fa'aogaina se masini fa'anofoaa e ofoina atu fua fa'aauau ma fa'atuatuaina. Fa'aauupegaina i fa'amama ma savili ea e filifili ai, o nei masini e puipuia ai le pipii ma fa'amaumau le fa'aa'oa'oga. E maua i filifiliga fa'afeso'ota'i eseese ma paipa diameters o le 8mm, 10mm, ma le 12mm, latou ofoina atu fetuutuunai i le faapipiiina. O lenei fofo e faʻaleleia ai le faʻaogaina o le afi ma le faʻamaoni, ma faʻaaogaina mo pisinisi ma pisinisi.
O le mamanu o le masini e faʻamautinoa ai le faʻapipiʻiina faigofie ma le fetaui ma le tele o ituaiga tane suauʻu lapoa ma faʻatulagaina. O lona fausaga fa'apitoa ma le malosi e fa'aitiitia ai le lamatiaga o le fa'aleagaina i le taimi o le fa'apipi'iina po'o le fa'agaioiga, fa'amautinoa le fa'atuatuaina umi ma fa'aitiitia le tausiga. E le gata i lea, o le fa'ailoga fa'ailoga fa'atosina e fetaui lelei ma le tele o faiga mata'ituina o lo'o iai, fa'afaigofie le tu'ufa'atasia lelei i fa'atulagaga o lo'o iai.
| fa'ata'ita'iga # | TN-350 |
| Umi | 350mm mai le pito i lalo i le pito o le iunite ulu, 110mm ~ 1500mm e customizable |
| Meafaitino | su'esu'e u'amea uamea ma fa'apeopea NBR |
| Tuuina atu | 0-190ohm poʻo le 240-33ohm, faʻapitoa |
| I'ugafono | 21mm i le iugafono (valea) |
| Fua opeopea | 35*32 NBR |
| Pipa suau'u suau'u | φ8mm, 10mm, 12mm e filifili, e filifili le iunite faamama |
| Paipa toe faafoi suauu | φ8mm, 10mm, 12mm e filifili, umi e faʻapitoa |
| Ea savili | φ6mm i le faaletonu |
| Uaea umi | umi fa'aletonu e 460mm e aunoa ma se feso'ota'iga; umi e customizable |
| Feso'ota'i | E filifili e fa'apipi'i i luga ole uaea |