| Доступност: | |
|---|---|
ТН породица сензора нивоа горива обезбеђује аналогни излазни сигнал, олакшавајући лаку интеграцију са аутомобилским системима за прецизно праћење нивоа горива. Они користе механизам за плутање како би понудили континуирана и поуздана мерења. Опремљени филтерима и опционим отворима за ваздух, ови сензори спречавају зачепљење и одржавају интегритет система. Доступни у различитим опцијама конектора и пречника цеви од 8 мм, 10 мм и 12 мм, нуде флексибилност у инсталацији. Ово решење побољшава ефикасност и поузданост генератора, што га чини неопходним за индустријску и комерцијалну употребу.
Дизајн сензора обезбеђује лаку инсталацију и компатибилност са широким спектром величина и конфигурација резервоара за гориво. Његова компактна и чврста конструкција минимизира ризик од оштећења током инсталације или рада, обезбеђујући дугорочну поузданост и минималне захтеве за одржавањем. Поред тога, отпорни излазни сигнал је компатибилан са многим постојећим системима за праћење, олакшавајући беспрекорну интеграцију у постојеће поставке.
| модел # | ТН-350 |
| Дужина | 350 мм од дна до ивице главне јединице, 110 мм ~ 1500 мм је прилагодљиво |
| Материјал | сонда од нерђајућег челика и НБР пловак |
| Излаз | 0-190охм или 240-33охм, прилагодљив |
| Резолуција | 21 мм у резолуцији (подразумевано) |
| Флоат димензија | 35*32 НБР |
| Усисна цев за гориво | φ8мм, 10мм, 12мм је опционо, филтерска јединица је опциона |
| Повратна цев за гориво | φ8мм, 10мм, 12мм је опционо, дужина је прилагодљива |
| Отвор за ваздух | φ6мм подразумевано |
| Дужина кабла | подразумевана дужина је 460 мм без конектора; дужина је прилагодљива |
| Цоннецтор | Опционо је да се интегрише на кабл |