| Ukutholakala: | |
|---|---|
Umndeni wakwa-TN wezinzwa zezinga likaphethiloli unikeza isignali yokuphuma kwe-analog, esiza ukuhlanganiswa kalula namasistimu ezimoto ukuze kuqashwe izinga likaphethiloli okunembile. Basebenzisa indlela yokuntanta ukuze banikeze izilinganiso eziqhubekayo nezithembekile. Zifakwe izihlungi nezikhala zomoya ozikhethela zona, lezi zinzwa zivimbela ukuvala nokugcina ubuqotho besistimu. Itholakala ngezinketho ezihlukene zokuxhuma kanye namadayamitha wamapayipi angu-8mm, 10mm, no-12mm, anikeza ukuguquguquka ekufakeni. Lesi sixazululo sithuthukisa ukusebenza kahle nokuthembeka kwejeneretha, okwenza kube semqoka ekusetshenzisweni kwezimboni nezohwebo.
Ukuklama kwenzwa kuqinisekisa ukufakwa okulula nokuhambisana nezinhlobonhlobo zamasayizi wethangi likaphethiloli kanye nokucushwa. Ukwakhiwa kwayo okuhlangene futhi okuqinile kunciphisa ubungozi bokulimala ngesikhathi sokufakwa noma ukusebenza, kuqinisekisa ukwethembeka kwesikhathi eside kanye nezidingo zokunakekelwa okuncane. Ukwengeza, isignali yokuphumayo ephikisayo ihambisana nezinhlelo eziningi zokuqapha ezikhona, ezisiza ukuhlanganiswa okungenamthungo ekusetheni okukhona.
| imodeli # | I-TN-350 |
| Ubude | 350mm ukusuka phansi kuya onqenqemeni lweyunithi yekhanda, i-110mm ~ 1500mm ingenziwa ngokwezifiso |
| Okubalulekile | i-stainless steel probe kanye ne-NBR float |
| Okukhiphayo | 0-190ohm noma 240-33ohm, ngokwezifiso |
| Isixazululo | 21mm ngokulungiswa (okuzenzakalelayo) |
| Ubukhulu bokuntanta | 35*32 NBR |
| Ipayipi lokumunca amafutha | φ8mm, 10mm, 12mm uyazikhethela, iyunithi yesihlungi uyazikhethela |
| Ipayipi lokubuyisela amafutha | φ8mm, 10mm, 12mm uyazikhethela, ubude bungahlelwa ngendlela oyifisayo |
| Isikhala somoya | φ6mm ngokuzenzakalelayo |
| Ubude bekhebula | ubude obuzenzakalelayo bungama-460mm ngaphandle kwesixhumi; ubude bungenziwa ngendlela oyifisayo |
| Isixhumi | Kuyinketho ukuthi ihlanganiswe kukhebuli |