| A sɔrɔli: | |
|---|---|
TN denbaya min ye sɛnɛfɛnw hakɛ jateminɛnanw ye, o bɛ bɔli taamasiyɛn analozi di, ka jɛɲɔgɔnya nɔgɔya ni mobili sitɛmuw ye walasa ka sɛnɛfɛnw hakɛ kɔlɔsi tigitigi. U bɛ baara kɛ ni flot mechanism ye walasa ka sumanikɛlanw di minnu bɛ taa ɲɛ ani minnu bɛ se ka da u kan. Filɛriw ni fiɲɛbɔyɔrɔw bɛ u la minnu bɛ se ka sugandi, o sensɛriw bɛ fɛnw datugucogo bali ani ka sistɛmu dafalen mara. U bɛ sɔrɔ ɲɔgɔndan suguya caman na ani pibilikiw cɛmancɛ ye milimɛtɛrɛ 8, milimɛtɛrɛ 10 ani milimɛtɛrɛ 12 ye, u bɛ fɛn caman di u sigili ma. O fura in bɛ jenitɛriw ka baarakɛcogo ɲuman n’a dannaya sabati, o b’a to a nafa ka bon iziniw ni jago siratigɛ la.
Sensɔrɔlan dilanni bɛ a to a sigili ka nɔgɔn ani a bɛ bɛn ni fɛnɲɛnamafagalanw hakɛ ni u cogoya caman ye. A jɔli ka surun ani a barika ka bon, o bɛ tiɲɛni farati dɔgɔya a sigili walima a baara waati, o bɛ kɛ sababu ye ka dannaya kɛ waati jan kɔnɔ ani ka ladonniko wajibiyalenw dɔgɔya. Ka fara o kan, resistive output signal bɛ bɛn kɔlɔsili sira caman ma minnu bɛ yen, o bɛ nɔgɔya don ka don sigicogo kɔrɔw la cogo la min tɛ gɛlɛya.
| mɔdɛli # | TN-350 ye |
| Janya | 350mm ka bɔ duguma ka taa kunkolo yɔrɔ da la, 110mm ~ 1500mm bɛ se ka ladilan |
| Minɛ | sonda inox ani NBR flot |
| Bɔli | 0-190ohm walima 240-33ohm, a bɛ se ka kɛ ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Ŋaniya | 21mm ka ɲɛfɔli (dafalen) . |
| Flot dimension (Flot dimension) ye | 35*32 NBR ye |
| Pipe min bɛ kɛ ka fɛnɲɛnamafagalanw sama | φ8mm, 10mm, 12mm ye ŋaniyataama ye, filɛri unit ye ŋaniyataama ye |
| Esansi seginni pipe | φ8mm, 10mm, 12mm ye ŋaniyataama ye, janya bɛ se ka kɛ ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Fiɲɛbɔyɔrɔ | φ6mm ye a daminɛ na |
| Kabali janya | janya dafalen ye 460mm ye ni ɲɔgɔndan tɛ; janya bɛ se ka ladilan ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Jɛɲɔgɔnya | A bɛ se ka kɛ ka don kabali kan |