| Nnweta: | |
|---|---|
Ezinụlọ TN nke ihe mmetụta ọkwa mmanụ ọkụ na-enye mgbaàmà mmepụta analọg, na-eme ka njikọ dị mfe na sistemu ụgbọ ala maka nlekota ọkwa mmanụ ziri ezi. Ha na-eji usoro ise n'elu mmiri na-enye nha na-aga n'ihu na ntụkwasị obi. Ejiri ihe nzacha na nhọrọ ikuku ikuku, ihe mmetụta ndị a na-egbochi imechi ma jikwaa iguzosi ike n'ezi ihe nke sistemu. Dị na nhọrọ njikọ dị iche iche na dayameta ọkpọkọ nke 8mm, 10mm, na 12mm, ha na-enye mgbanwe na ntinye. Ihe ngwọta a na-eme ka nrụpụta generator na-arụ ọrụ na ntụkwasị obi, na-eme ka ọ dị mkpa maka ụlọ ọrụ mmepụta ihe na azụmahịa.
Nhazi nke ihe mmetụta ahụ na-eme ka nrụnye dị mfe na nkwekọ na ọtụtụ ụdị tank tank na nhazi. Kọmpat ya na ihe owuwu siri ike na-ebelata ihe ize ndụ nke mmebi n'oge ntinye ma ọ bụ arụ ọrụ, na-eme ka ntụkwasị obi dị ogologo oge na ihe ndozi dị ntakịrị. Na mgbakwunye, mgbama mmepụta ihe mgbochi dakọtara na ọtụtụ sistemụ nleba anya dị ugbu a, na-eme ka ntinye enweghị nkebi na ntọala ndị dị adị.
| ihe nlereanya # | TN-350 |
| Ogologo | 350mm si na ala na nsọtụ nke isi unit, 110mm ~ 1500mm bụ customizable |
| Ihe onwunwe | igwe anaghị agba nchara nyocha na NBR sere n'elu |
| Mpụta | 0-190ohm ma ọ bụ 240-33ohm, nhazi |
| Mkpebi | 21mm na mkpebi (nke ndabara) |
| Ogo n'elu mmiri | 35*32 NBR |
| Ọkụ mmiri na-amịpụta mmanụ | φ8mm, 10mm, 12mm bụ nhọrọ, nzacha unit bụ nhọrọ |
| Ọkụ nkwụghachi mmanụ | φ8mm, 10mm, 12mm bụ nhọrọ, ogologo bụ customizable |
| Igwe ikuku | φ6mm na ndabara |
| Ogologo eriri USB | ogologo ndabara bụ 460mm na-enweghị njikọ; ogologo bụ customizable |
| Njikọ | Ọ bụ nhọrọ ka ejikọta ya na eriri |