| Disponibilità: | |
|---|---|
A famiglia TN di sensori di livellu di carburante furnisce un signalu di output analogicu, facilitendu una integrazione faciule cù i sistemi di l'automobile per un monitoraghju precisu di u livellu di carburante. Adupranu un mecanismu di float per offre misurazioni cuntinui è affidabili. Dotati di filtri è venti d'aria opzionali, questi sensori impediscenu l'otturazione è mantenenu l'integrità di u sistema. Disponibile in diverse opzioni di connettori è diametri di tubi di 8 mm, 10 mm è 12 mm, offrenu flessibilità in a stallazione. Questa soluzione aumenta l'efficienza è l'affidabilità di u generatore, facendu essenziale per l'usu industriale è cummerciale.
U disignu di u sensoru assicura una facilità d'installazione è cumpatibilità cù una larga gamma di dimensioni è cunfigurazioni di cisterna di carburante. A so custruzzione compatta è robusta minimizza u risicu di danni durante l'installazione o l'operazione, assicurendu affidabilità à longu andà è esigenze di mantenimentu minimu. Inoltre, u signale di output resistivo hè cumpatibile cù parechji sistemi di monitoraghju esistenti, facilitendu l'integrazione perfetta in e configurazioni esistenti.
| mudellu # | TN-350 |
| Lunghezza | 350 mm da u fondu à u bordu di l'unità principale, 110 mm ~ 1500 mm hè persunalizabile |
| Materiale | sonda in acciaio inox è float NBR |
| Output | 0-190ohm o 240-33ohm, persunalizabile |
| Risoluzione | 21 mm in risoluzione (predefinitu) |
| Dimensione di u float | 35*32 NBR |
| Tubu di aspirazione di carburante | φ8mm, 10mm, 12mm hè opzionale, l'unità di filtru hè opzionale |
| Pipa di ritornu di carburante | φ8mm, 10mm, 12mm hè opzionale, a lunghezza hè persunalizabile |
| Ventu d'aria | φ6 mm par défaut |
| Lunghezza di u cable | lunghezza predeterminata hè 460mm senza connector; a lunghezza hè persunalizabile |
| Connettore | Hè facultativu per esse integratu nantu à u cable |