| Disponibilite: | |
|---|---|
Fanmi TN nan detèktè nivo gaz bay yon siyal pwodiksyon analòg, fasilite entegrasyon fasil ak sistèm otomobil pou siveyans egzat nivo gaz. Yo sèvi ak yon mekanis flote yo ofri mezi kontinyèl ak serye. Ekipe ak filtè ak vantilasyon si ou vle, detèktè sa yo anpeche bouche epi kenbe entegrite sistèm lan. Disponib nan divès opsyon konektè ak dyamèt tiyo 8mm, 10mm, ak 12mm, yo ofri fleksibilite nan enstalasyon. Solisyon sa a amelyore efikasite ak fyab dèlko, sa ki fè li esansyèl pou itilizasyon endistriyèl ak komèsyal yo.
Desen an nan Capteur a asire enstalasyon fasil ak konpatibilite ak yon pakèt gwosè tank gaz ak konfigirasyon. Konstriksyon kontra ak solid li minimize risk pou domaj pandan enstalasyon oswa operasyon, asire fyab alontèm ak kondisyon antretyen minim. Anplis de sa, siyal pwodiksyon rezistans la konpatib ak anpil sistèm siveyans ki egziste deja, fasilite entegrasyon san pwoblèm nan konfigirasyon ki egziste deja.
| modèl # | TN-350 |
| Longè | 350mm soti nan pati anba a nan kwen an nan inite tèt la, 110mm ~ 1500mm se customizable |
| Materyèl | sond asye pur ak NBR flote |
| Sòti | 0-190ohm oswa 240-33ohm, customizable |
| Rezolisyon | 21mm nan rezolisyon (default) |
| Flote dimansyon | 35 * 32 NBR |
| Tiyo pou aspirasyon gaz | φ8mm, 10mm, 12mm se opsyonèl, inite filtre se opsyonèl |
| Tiyo retounen gaz | φ8mm, 10mm, 12mm se opsyonèl, longè se customizable |
| Vant lè | φ6mm nan default |
| Longè kab | longè default se 460mm san konektè; longè se customizable |
| Konektè | Li opsyonèl yo dwe entegre sou kab la |