| উপলব্ধতা: | |
|---|---|
ইন্ধন স্তৰৰ চেন্সৰৰ টিএন পৰিয়ালে এটা এনালগ আউটপুট সংকেত প্ৰদান কৰে, যিয়ে সঠিক ইন্ধন স্তৰ নিৰীক্ষণৰ বাবে অটোমোটিভ ব্যৱস্থাৰ সৈতে সহজ সংহতিৰ সুবিধা প্ৰদান কৰে। তেওঁলোকে নিৰন্তৰ আৰু নিৰ্ভৰযোগ্য জোখ-মাখ আগবঢ়াবলৈ ফ্ল’ট মেকানিজম ব্যৱহাৰ কৰে। ফিল্টাৰ আৰু বৈকল্পিক বায়ু ভেণ্টৰ সৈতে সজ্জিত এই চেন্সৰসমূহে বন্ধ হোৱা ৰোধ কৰে আৰু ব্যৱস্থাৰ অখণ্ডতা বজাই ৰাখে। বিভিন্ন সংযোগকাৰী বিকল্প আৰু 8mm, 10mm, আৰু 12mm ৰ পাইপ ব্যাসত উপলব্ধ, ইহঁতে সংস্থাপনত নমনীয়তা প্ৰদান কৰে। এই সমাধানে জেনেৰেটৰৰ কাৰ্যক্ষমতা আৰু নিৰ্ভৰযোগ্যতা বৃদ্ধি কৰে, যাৰ ফলত ইয়াক ঔদ্যোগিক আৰু বাণিজ্যিক ব্যৱহাৰৰ বাবে অপৰিহাৰ্য কৰি তোলা হয়।
চেন্সৰৰ ডিজাইনে ইন্ধনৰ টেংকৰ আকাৰ আৰু সংৰূপৰ বিস্তৃত পৰিসৰৰ সৈতে সহজ সংস্থাপন আৰু সামঞ্জস্যতা নিশ্চিত কৰে। ইয়াৰ কমপেক্ট আৰু মজবুত নিৰ্মাণে সংস্থাপন বা পৰিচালনাৰ সময়ত ক্ষতিৰ আশংকা কম কৰে, দীৰ্ঘম্যাদী নিৰ্ভৰযোগ্যতা আৰু নূন্যতম ৰক্ষণাবেক্ষণৰ প্ৰয়োজনীয়তা নিশ্চিত কৰে। অতিৰিক্তভাৱে, ৰেজিষ্টিভ আউটপুট সংকেত বহুতো বৰ্ত্তমানৰ নিৰীক্ষণ ব্যৱস্থাপ্ৰণালীৰ সৈতে সুসংগত, বৰ্ত্তমানৰ প্ৰতিষ্ঠাসমূহত নিৰৱচ্ছিন্ন সংহতিৰ সুবিধা কৰি।
| মডেল # | টিএন-৩৫০ |
| দৈৰ্ঘ্য | তলৰ পৰা হেড ইউনিটৰ প্ৰান্তলৈকে 350mm, 110mm~1500mm কাষ্টমাইজেবল |
| সামগ্ৰী | ষ্টেইনলেছ ষ্টীলৰ প্ৰ'ব আৰু এনবিআৰ ফ্ল'ট |
| আউটপুট | 0-190ohm বা 240-33ohm, কাষ্টমাইজেবল |
| সংকল্প | ৰিজ'লিউচনত ২১মিমি (অবিকল্পিত) |
| ভাসমান মাত্ৰা | ৩৫*৩২ এন বি আৰ |
| ইন্ধন চুষণ পাইপ | φ8mm, 10mm, 12mm ঐচ্ছিক, ফিল্টাৰ ইউনিট ঐচ্ছিক |
| ইন্ধন ঘূৰি অহা পাইপ | φ8mm, 10mm, 12mm ঐচ্ছিক, দৈৰ্ঘ্য কাষ্টমাইজেবল |
| এয়াৰ ভেণ্ট | অবিকল্পিতভাৱে φ6mm |
| কেবলৰ দৈৰ্ঘ্য | অবিকল্পিত দৈৰ্ঘ্য সংযোগক অবিহনে 460mm; দৈৰ্ঘ্য কাষ্টমাইজেবল |
| সংযোগকাৰী | কেবলত সংহত হোৱাটো বৈকল্পিক |