| उपलब्धता के बा: | |
|---|---|
ईंधन स्तर के सेंसर के टीएन परिवार एनालॉग आउटपुट सिग्नल देवेला, जवना से ईंधन स्तर के सही निगरानी खाती ऑटोमोटिव सिस्टम के संगे आसान एकीकरण के सुविधा मिलेला। ई लोग लगातार आ बिस्वास जोग नापजोख देवे खातिर फ्लोट तंत्र के इस्तेमाल करे ला। फिल्टर अवुरी वैकल्पिक एयर वेंट से लैस इ सेंसर जाम होखे से बचावेला अवुरी सिस्टम के अखंडता के कायम राखेला। विभिन्न कनेक्टर विकल्प अवुरी 8mm, 10mm, अवुरी 12mm के पाइप व्यास में उपलब्ध, इ इंस्टॉलेशन में लचीलापन देवेला। ई समाधान जनरेटर के दक्षता आ बिस्वासजोगता बढ़ावे ला, जेकरा चलते ई औद्योगिक आ ब्यापारिक इस्तेमाल खातिर जरूरी हो जाला।
सेंसर के डिजाइन ईंधन टंकी के आकार अवुरी कॉन्फ़िगरेशन के विस्तृत श्रृंखला के संगे आसान इंस्टॉलेशन अवुरी संगतता सुनिश्चित करेला। एकर कॉम्पैक्ट आ मजबूत निर्माण से इंस्टॉलेशन भा ऑपरेशन के दौरान नुकसान के जोखिम कम से कम हो जाला, जेकरा से लंबा समय तक बिस्वासजोगता आ रखरखाव के न्यूनतम जरूरत सुनिश्चित होला। एकरे अलावा, रेजिस्टिव आउटपुट सिग्नल कई गो मौजूदा मॉनिटरिंग सिस्टम सभ के साथ संगत होला, जे मौजूदा सेटअप सभ में निर्बाध एकीकरण के सुविधा देला।
| नमूना # | टीएन-350 के बा |
| लंबाई | नीचे से सिर इकाई के किनारे तक 350mm, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य बा |
| सामान | स्टेनलेस स्टील के जांच अवुरी एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट के बा | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य बा |
| समाधान | रिजोल्यूशन (डिफ़ॉल्ट) में 21 मिमी बा। |
| फ्लोट के आयाम बा | 35*32 एनबीआर के बा |
| ईंधन सक्शन पाइप के बा | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक बा, फिल्टर यूनिट वैकल्पिक बा |
| ईंधन वापसी पाइप के बा | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक बा, लंबाई अनुकूलन योग्य बा |
| हवा के वेंट होला | डिफ़ॉल्ट में φ6mm बा |
| केबल के लंबाई के बा | डिफ़ॉल्ट लंबाई बिना कनेक्टर के 460mm बा; लंबाई अनुकूलन योग्य बा |
| कनेक्टर के बा | केबल प एकीकृत कईल वैकल्पिक बा |