| Beskikberens: | |
|---|---|
De TN-famylje fan sensoren foar brânstofnivo leveret in analoog útfiersinjaal, wat maklike yntegraasje mei autosystemen makket foar krekte kontrôle fan brânstofnivo. Se brûke in floatmeganisme om trochgeande en betroubere mjittingen oan te bieden. Útrist mei filters en opsjonele lucht vents, dizze sensors foarkomme clogging en ûnderhâlden systeem yntegriteit. Beskikber yn ferskate connector opsjes en pipe diameters fan 8mm, 10mm, en 12mm, se biede fleksibiliteit yn ynstallaasje. Dizze oplossing ferbettert generator effisjinsje en betrouberens, wêrtroch it essensjeel is foar yndustrieel en kommersjeel gebrûk.
It ûntwerp fan 'e sensor soarget foar maklike ynstallaasje en kompatibiliteit mei in breed oanbod fan brânstoftankgrutte en konfiguraasjes. De kompakte en stevige konstruksje minimearret it risiko fan skea by ynstallaasje of operaasje, en soarget foar betrouberens op lange termyn en minimale ûnderhâldseasken. Derneist is it resistive útfiersinjaal kompatibel mei in protte besteande tafersjochsystemen, wat naadleaze yntegraasje yn besteande opsetten fasilitearret.
| model # | TN-350 |
| Lingte | 350mm fan 'e boaiem nei de râne fan' e holle ienheid, 110mm ~ 1500mm is oanpasber |
| Materiaal | roestfrij stiel sonde en NBR float |
| Utfier | 0-190ohm of 240-33ohm, oanpasber |
| Resolúsje | 21mm yn resolúsje (standert) |
| Float diminsje | 35*32 NBR |
| Fuel suction pipe | φ8mm, 10mm, 12mm is opsjoneel, filter ienheid is opsjoneel |
| Fuel werom piip | φ8mm, 10mm, 12mm is opsjoneel, lingte is oanpasber |
| Air vent | φ6mm yn standert |
| Kabel lingte | standert lingte is 460mm sûnder connector; lingte is oanpasber |
| Connector | It is opsjoneel om te yntegrearjen op 'e kabel |