| उपलब्धताय: १. | |
|---|---|
इंधन पातळेच्या संवेदकांच्या टीएन कुटुंबांतल्यान एनालॉग उत्पादन संकेत मेळटा, जाका लागून इंधन पातळेचेर अचूक निरिक्षण करपाखातीर मोटारी प्रणालींकडेन सोंपें एकीकरण करपाक मेळटा. सतत आनी विस्वासांत घेवपासारकें मापन करपाखातीर ते फ्लोट यंत्रणेचो उपेग करतात. फिल्टर आनी पर्यायी हवेचे वेंट आशिल्ले हे संवेदक बंद जावप आडायतात आनी प्रणालीची अखंडताय सांबाळटात. वेगवेगळ्या जोडणी पर्यायांनी आनी 8mm, 10mm, आनी 12mm च्या नळ व्यासांत उपलब्ध आशिल्ले, ते प्रतिष्ठापनांत लवचीकता दितात. हो उपाय जनरेटराची कार्यक्षमताय आनी विस्वास वाडयता, जाका लागून उद्देगीक आनी वेवसायीक वापरा खातीर तो गरजेचो थारता.
संवेदकाची रचना सोपी स्थापणूक आनी इंधन टांकयेच्या विंगड विंगड आकारांकडेन आनी संरचनेकडेन सुसंगतताय सुनिश्चीत करता. ताची संकुचीत आनी घटमूट बांदकामाक लागून स्थापणूक वा काम करतना नुकसान जावपाचो धोको उणो जाता, जाका लागून दीर्घकाळ विस्वास आनी उण्यांत उणी देखरेखीची गरज सुनिश्चीत जाता. तेभायर प्रतिरोधक उत्पादन संकेत सद्याच्या जायत्या निरिक्षण प्रणालींकडेन सुसंगत आसता, जाका लागून सद्याच्या सेटअपांत विनाशिल एकीकरण करपाक मेळटा.
| मॉडेल # | टीएन-350 हें नांव |
| लांबी | 350mm सकयल सावन हेड युनिटाच्या कांठा मेरेन, 110mm ~ 1500mm सानुकूल करपाक मेळटा |
| साहित्य | स्टेनलेस स्टीलाची सोद आनी एनबीआर फ्लोट |
| उत्पादन | 0-190ohm वा 240-33ohm, अनुकूलन करपाक मेळटा |
| थाराव | रिझोल्यूशनांत 21 मिमी (मुळावी) |
| फ्लोट आयाम | ३५*३२ एनबीआर |
| इंधन सोंसपाची नळी | φ8mm, 10mm, 12mm पर्यायी आसा, फिल्टर युनिट पर्यायी आसा |
| इंधन परत येवपाची नळी | φ8mm, 10mm, 12mm पर्यायी आसा, लांबाय सानुकूल करपाक मेळटा |
| हवेचो वेंट | φ6mm डिफॉल्टांत आसा |
| केबल लांबाय | मुलभूत लांबाय जोडणी नासतना 460mm आसा; लांबाय सानुकूल करपाक मेळटा |
| जोडपी | केबलाचेर एकत्रीत करप पर्यायी आसा |