| Nea ɛwɔ hɔ: | |
|---|---|
TN abusua a ɛyɛ pɛtro dodow sensor ahorow no ma analog output sɛnkyerɛnne, a ɛma ɛyɛ mmerɛw sɛ wɔde bɛka kar nhyehyɛe ahorow ho ama pɛtro dodow a wɔhwɛ so pɛpɛɛpɛ. Wɔde afiri a ɛsensɛn nsu mu di dwuma de susuw nneɛma a ɛkɔ so na wotumi de ho to so ma. Esiane sɛ wɔde mfiri a wɔde yi mframa ne mframa a wɔde fa mu a wobetumi apaw ahyɛ mu nti, saa sensor ahorow yi siw kwan a ɛbɛsiw ano na ɛma nhyehyɛe no kɔ so yɛ pɛ. Ɛwɔ hɔ wɔ connector options ahorow ne pipe diameters a ɛyɛ 8mm, 10mm, ne 12mm, wɔma flexibility wɔ installation mu. Saa ano aduru yi ma generator no yɛ adwuma yiye na wotumi de ho to so, na ɛma ɛho hia ma mfiridwuma ne aguadi mu dwumadie.
Nsusuwii a wɔde yɛ sensor no hwɛ hu sɛ ɛnyɛ den sɛ wɔde besisi hɔ na ɛne pɛtro tank akɛse ne nhyehyɛe ahorow pii hyia. Ne dan a ɛyɛ ketewa na ɛyɛ den no ma asiane a ɛwɔ hɔ sɛ ɛbɛsɛe bere a wɔde resi hɔ anaasɛ ɛreyɛ adwuma no so tew, na ɛma wotumi de ho to so bere tenten na ɛho nhia sɛ wosiesie no pii. Bio nso, resistive output signal no ne monitoring systems pii a ɛwɔ hɔ dedaw no hyia, na ɛma ɛyɛ mmerɛw sɛ wɔde bɛka nhyehyɛe ahorow a ɛwɔ hɔ dedaw no mu a ɛnyɛ den.
| nhwɛsoɔ # | TN-350 na ɛwɔ hɔ |
| Tenten | 350mm fi ase kosi ano a ti unit, 110mm ~ 1500mm yɛ customizable |
| Atadeɛ | dade a ɛnyɛ den a wɔde hwehwɛ nneɛma mu ne NBR float |
| Nea efi mu ba | 0-190ohm anaa 240-33ohm, wotumi sesa |
| Nhyehyɛeɛ | 21mm wɔ nsusuwii (default) . |
| Float nsusuwii | 35*32 NBR na ɛwɔ hɔ |
| Petrol a wɔtwe paipu | φ8mm, 10mm, 12mm yɛ nea wopɛ, filter unit yɛ nea wopɛ |
| Petrol sanba paipu | φ8mm, 10mm, 12mm yɛ optional, tenten yɛ customizable |
| Mframa a wɔde fa mu | φ6mm wɔ default mu |
| Cable tenten | default tenten yɛ 460mm a enni nkitahodi; tenten yɛ nea wotumi sesa no |
| Nkitahodifo | Ɛyɛ optional sɛ wobɛka abom wɔ cable no so |