| उपलब्धता: 1। | |
|---|---|
ईंधन स्तर सेंसर दा टीएन परिवार एनालॉग आउटपुट सिग्नल प्रदान करदा ऐ, जिस कन्नै ईंधन स्तर दी सटीक निगरानी लेई मोटर वाहन प्रणाली कन्नै आसान एकीकरण दी सुविधा होंदी ऐ। एह् लगातार ते भरोसेमंद मापने दी पेशकश करने लेई इक फ्लोट तंत्र दा उपयोग करदे न। फिल्टर ते वैकल्पिक एयर वेंट कन्नै लैस एह् सेंसर रूकावट गी रोकदे न ते सिस्टम दी अखंडता गी बरकरार रखदे न। बक्ख-बक्ख कनेक्टर विकल्पें ते 8 मिमी, 10 मिमी, ते 12 मिमी दे पाइप व्यास च उपलब्ध, एह् इंस्टालेशन च लचीलापन प्रदान करदे न। एह् समाधान जनरेटर दी दक्षता ते भरोसेमंदता गी बधांदा ऐ, जिस कन्नै औद्योगिक ते व्यावसायिक उपयोग आस्तै एह् जरूरी होई जंदा ऐ।
सेंसर दा डिजाइन ईंधन टैंक दे आकार ते विन्यास दी विस्तृत श्रृंखला कन्नै आसान इंस्टालेशन ते संगतता सुनिश्चित करदा ऐ। इसदा कॉम्पैक्ट ते मजबूत निर्माण इंस्टालेशन जां संचालन दौरान नुकसान दा खतरा घट्ट करदा ऐ, जिस कन्नै लम्मी अवधि दी विश्वसनीयता ते घट्ट शा घट्ट रखरखाव दी लोड़ सुनिश्चित होंदी ऐ। इसदे अलावा, प्रतिरोधक आउटपुट सिग्नल मते सारे मौजूदा निगरानी प्रणाली कन्नै मेल खंदा ऐ, जिस कन्नै मौजूदा सेटअप च निर्बाध एकीकरण दी सुविधा होंदी ऐ।
| माडल # | टी एन-350 ऐ |
| लंबाई | 350mm नीचे से सिर इकाई दे किनारे तक, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य ऐ |
| समग्गरी | स्टेनलेस स्टील दी जांच ते एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य |
| मसौदा | रिजोल्यूशन च 21 मिमी (डिफ़ॉल्ट) |
| फ्लोट आयाम | 35*32 एनबीआर |
| ईंधन सक्शन पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक ऐ, फिल्टर इकाई वैकल्पिक ऐ |
| ईंधन वापसी पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक ऐ, लंबाई अनुकूलन योग्य ऐ |
| हवा दा वेंट | डिफ़ॉल्ट च φ6mm |
| केबल दी लंबाई | डिफ़ॉल्ट लंबाई कनेक्टर दे बिना 460mm ऐ; लंबाई अनुकूलन योग्य ऐ |
| कनेक्टर | केबल पर इंटीग्रेटेड होना वैकल्पिक ऐ |