| Mövcudluq: | |
|---|---|
Yanacaq səviyyəsi sensorlarının TN ailəsi yanacaq səviyyəsinin dəqiq monitorinqi üçün avtomobil sistemləri ilə asan inteqrasiyanı asanlaşdıran analoq çıxış siqnalını təmin edir. Onlar davamlı və etibarlı ölçmələr təklif etmək üçün float mexanizmindən istifadə edirlər. Filtrlər və əlavə hava ventilyatorları ilə təchiz edilmiş bu sensorlar tıxanmanın qarşısını alır və sistemin bütövlüyünü qoruyur. Müxtəlif birləşdirici seçimlərində və 8mm, 10mm və 12mm boru diametrlərində mövcuddur, onlar quraşdırmada rahatlıq təklif edir. Bu həll generatorun səmərəliliyini və etibarlılığını artırır və onu sənaye və kommersiya istifadəsi üçün zəruri edir.
Sensorun dizaynı asan quraşdırma və geniş çeşidli yanacaq çəni ölçüləri və konfiqurasiyaları ilə uyğunluğu təmin edir. Onun yığcam və möhkəm konstruksiyası quraşdırma və ya istismar zamanı zədələnmə riskini minimuma endirərək uzunmüddətli etibarlılığı və minimum texniki xidmət tələblərini təmin edir. Bundan əlavə, rezistiv çıxış siqnalı bir çox mövcud monitorinq sistemləri ilə uyğun gəlir və mövcud quraşdırmalara qüsursuz inteqrasiyanı asanlaşdırır.
| model # | TN-350 |
| Uzunluq | Baş blokunun altından kənarına 350 mm, 110 mm ~ 1500 mm fərdiləşdirilə bilər |
| Material | paslanmayan polad zond və NBR üzən |
| Çıxış | 0-190ohm və ya 240-33ohm, fərdiləşdirilə bilər |
| Qətnamə | 21 mm ayırdetmə (defolt) |
| Float ölçüsü | 35*32 NBR |
| Yanacaq emiş borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, filtr vahidi isteğe bağlıdır |
| Yanacaq qaytarma borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, uzunluq fərdiləşdirilə bilər |
| Havalandırma | Standart olaraq φ6mm |
| Kabel uzunluğu | standart uzunluq bağlayıcı olmadan 460 mm-dir; uzunluğu özelleştirilebilir |
| Bağlayıcı | Kabelə inteqrasiya etmək isteğe bağlıdır |