| Жеткиликтүүлүгү: | |
|---|---|
TN күйүүчү май деңгээлинин сенсорлорунун үй-бүлөсү күйүүчү майдын деңгээлин так көзөмөлдөө үчүн автомобиль системалары менен оңой интеграцияланууну жеңилдетип, аналогдук чыгуу сигналын камсыз кылат. Алар үзгүлтүксүз жана ишенимдүү өлчөөлөрдү сунуш кылуу үчүн калкып жүрүүчү механизмди колдонушат. Чыпкалар жана кошумча желдеткичтер менен жабдылган бул сенсорлор бүтөлүүнү алдын алат жана системанын бүтүндүгүн сактайт. Ар кандай туташтыргыч варианттарда жана 8мм, 10мм жана 12мм диаметрдеги түтүкчөлөр бар, алар орнотууда ийкемдүүлүктү сунуштайт. Бул чечим генератордун натыйжалуулугун жана ишенимдүүлүгүн жогорулатып, аны өнөр жай жана коммерциялык максатта колдонуу үчүн маанилүү кылат.
Сенсордун дизайны оңой орнотууну жана күйүүчү май багынын өлчөмдөрүнүн жана конфигурацияларынын кеңири спектри менен шайкеш келүүнү камсыз кылат. Анын компакттуу жана бышык конструкциясы орнотуу же эксплуатациялоо учурунда бузулуу коркунучун азайтып, узак мөөнөттүү ишенимдүүлүктү жана минималдуу тейлөө талаптарын камсыз кылат. Кошумчалай кетсек, резистивдүү чыгуу сигналы учурдагы орнотууларга үзгүлтүксүз интеграциялоону жеңилдетип, көптөгөн учурдагы мониторинг системалары менен шайкеш келет.
| үлгү # | TN-350 |
| Узундук | 350 мм түбүнөн баштын четине чейин, 110 мм ~ 1500 мм ыңгайлаштырылган |
| Материал | дат баспас болоттон жасалган зонд жана NBR калкыма |
| Чыгуу | 0-190ohm же 240-33ohm, ыңгайлаштырылган |
| Резолюция | Чечимде 21 мм (демейки) |
| Float өлчөмү | 35*32 НБР |
| Күйүүчү май соргуч түтүк | φ8мм, 10мм, 12мм кошумча, чыпка бирдиги милдеттүү эмес |
| Күйүүчү май кайтаруучу түтүк | φ8мм, 10мм, 12мм милдеттүү эмес, узундугу ыңгайлаштырылган |
| Аба желдеткич | демейки боюнча φ6мм |
| Кабелдин узундугу | демейки узундугу туташтыргычы жок 460mm болуп саналат; узундугу ылайыкташтырылган |
| Туташтыргыч | Кабелге кошулуу милдеттүү эмес |