| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Il-familja TN ta 'sensuri tal-livell tal-fjuwil tipprovdi sinjal ta' output analogu, li jiffaċilita integrazzjoni faċli ma 'sistemi tal-karozzi għal monitoraġġ preċiż tal-livell tal-fjuwil. Jużaw mekkaniżmu float biex joffru kejl kontinwu u affidabbli. Mgħammra b'filtri u ventijiet tal-arja fakultattivi, dawn is-sensuri jipprevjenu l-imblukkar u jżommu l-integrità tas-sistema. Disponibbli f'diversi għażliet ta 'konnettur u dijametri tal-pajpijiet ta' 8mm, 10mm, u 12mm, joffru flessibilità fl-installazzjoni. Din is-soluzzjoni ttejjeb l-effiċjenza u l-affidabbiltà tal-ġeneratur, u tagħmilha essenzjali għall-użu industrijali u kummerċjali.
Id-disinn tas-sensor jiżgura installazzjoni u kompatibilità faċli ma 'firxa wiesgħa ta' daqsijiet u konfigurazzjonijiet tat-tank tal-fjuwil. Il-kostruzzjoni kompatta u b'saħħitha tagħha tnaqqas ir-riskju ta 'ħsara waqt l-installazzjoni jew it-tħaddim, u tiżgura affidabilità fit-tul u rekwiżiti minimi ta' manutenzjoni. Barra minn hekk, is-sinjal tal-ħruġ resistiv huwa kompatibbli ma 'ħafna sistemi ta' monitoraġġ eżistenti, li jiffaċilita l-integrazzjoni bla xkiel f'setups eżistenti.
| mudell # | TN-350 |
| Tul | 350mm mill-qiegħ sat-tarf tal-unità tar-ras, 110mm ~ 1500mm huwa customizable |
| Materjal | sonda tal-istainless steel u float NBR |
| Output | 0-190ohm jew 240-33ohm, customizable |
| Riżoluzzjoni | 21mm fir-riżoluzzjoni (default) |
| Dimensjoni tal-float | 35 * 32 NBR |
| Pajp tal-ġbid tal-fjuwil | φ8mm, 10mm, 12mm hija fakultattiva, unità tal-filtru hija fakultattiva |
| Pajp tar-ritorn tal-fjuwil | φ8mm, 10mm, 12mm huwa fakultattiv, it-tul huwa customizable |
| Vent ta' l-arja | φ6mm fil-kontumaċja |
| Tul tal-kejbil | tul default huwa 460mm mingħajr konnettur; it-tul huwa customizable |
| Konnettur | Huwa fakultattiv li jiġi integrat fuq il-kejbil |