| Go hwetšagala: . | |
|---|---|
The TN lelapa la mafura boemo disensara fana ka analoge dipholo tsa pontšo, nolofatsa bonolo kopanyo le dithulaganyo likoloi bakeng sa nepahetseng mafura boemo ba leihlo. Di šomiša mokgwa wa go phaphamala go fa dikelo tše di tšwelago pele le tše di ka botwago. E hlometšwe ka difiltara le mašoba a moya a boikgethelo, disensara tše di thibela go thibana le go boloka botshepegi bja tshepedišo. E hwetšagala ka dikgetho tše di fapanego tša sekopanyi le bophara bja diphaephe bja 8mm, 10mm, le 12mm, ba fana ka go fetofetoga le maemo ka go hloma. Tharollo ye e godiša bokgoni bja jenereithara le go botega, e dira gore e be bohlokwa bakeng sa tšhomišo ya intasteri le ya kgwebo.
Moralo wa kutlo e netefatša tlhomamiso ye bonolo le go sepelelana le mehutahuta ya bogolo bja tanka ya makhura le dipeakanyo. Kago ya yona ye e kopanego le ye e tiilego e fokotša kotsi ya tshenyo nakong ya go hloma goba go šomišwa, go netefatša go botega ga nako ye telele le dinyakwa tše nnyane tša tlhokomelo. Go tlaleletša, leswao la ditšweletšwa tša go ganetša le sepelelana le ditshepedišo tše ntši tša go hlokomela tše di lego gona, go nolofatša kopanyo ye e se nago mathata ka gare ga dipeakanyo tše di lego gona.
| mmotlolo # | TN-350 ya go swana le yona |
| Botelele | 350mm ho tloha tlase ho bohale ba hlooho unit trust, 110mm ~ 1500mm ke customizable |
| Didirišwa | tšhipi e sa tswakwego probe le NBR phaphamala |
| Ditšweletšwa | 0-190ohm goba 240-33ohm, e ka fetošwago |
| Tharollo | 21mm ka qeto (ya kamehla) . |
| Float tekanyo | 35 * 32 NBR ya go swana le yona |
| Mafura monya phaephe | φ8mm, 10mm, 12mm ke boikhethelo, filtara unit trust ke boikhethelo |
| Mafura khutlela phaephe | φ8mm, 10mm, 12mm ke boikhethelo, bolelele ke customizable |
| Moea vent | φ6mm ka default |
| Bolelele ba thapo | default bolelele ke 460mm ntle le sehokedi; bolelele ke customizable |
| Sehokedi | Ke boikgethelo go kopanywa ka thapo |