| دستيابي: | |
|---|---|
ايندھن جي سطح سينسر جو TN خاندان ھڪڙو اينالاگ ٻاھر سگنل مهيا ڪري ٿو، صحيح ايندھن جي سطح جي نگراني لاء آٽو موٽو سسٽم سان آسان انضمام کي آسان بڻائي ٿو. اهي مسلسل ۽ قابل اعتماد ماپ پيش ڪرڻ لاء هڪ فلوٽ ميڪانيزم استعمال ڪندا آهن. فلٽر ۽ اختياري ايئر وينٽس سان ليس، اهي سينسر بند ٿيڻ کي روڪيندا آهن ۽ سسٽم جي سالميت کي برقرار رکندا آهن. مختلف کنیکٹر جي اختيارن ۾ موجود آهن ۽ پائپ قطر 8mm، 10mm، ۽ 12mm، اهي تنصيب ۾ لچڪدار پيش ڪن ٿا. هي حل جنريٽر جي ڪارڪردگي ۽ اعتبار کي وڌائي ٿو، ان کي صنعتي ۽ تجارتي استعمال لاء ضروري بڻائي ٿو.
سينسر جي ڊيزائن آسان تنصيب ۽ مطابقت کي يقيني بڻائي ٿي ايندھن جي ٽينڪ جي سائز ۽ ترتيبن جي وسيع رينج سان. ان جي ٺھيل ۽ مضبوط تعمير تنصيب يا آپريشن دوران نقصان جي خطري کي گھٽائي ٿي، ڊگھي مدت جي اعتبار ۽ گھٽ ۾ گھٽ سار سنڀال جي ضرورتن کي يقيني بڻائي ٿي. اضافي طور تي، مزاحمتي آئوٽ پٽ سگنل ڪيترن ئي موجوده مانيٽرنگ سسٽم سان مطابقت رکي ٿو، موجوده سيٽ اپ ۾ بيشمار انضمام کي آسان بڻائي ٿو.
| ماڊل # | TN-350 |
| ڊگھائي | 350mm هيٺان کان سر يونٽ جي ڪنڊ تائين، 110mm ~ 1500mm حسب ضرورت آهي |
| مواد | اسٽينلیس سٹیل جي تحقيق ۽ NBR فلوٽ |
| ٻاھر | 0-190ohm يا 240-33ohm، حسب ضرورت |
| قرارداد | قرارداد ۾ 21mm (ڊفالٽ) |
| فلوٽ جي ماپ | 35*32 NBR |
| ٻارڻ سکشن پائپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختياري آهي، فلٽر يونٽ اختياري آهي |
| ٻارڻ واپسي پائپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختياري آهي، ڊيگهه حسب ضرورت آهي |
| هوائي رستو | ڊفالٽ ۾ φ6mm |
| ڪيبل ڊگھائي | ڊفالٽ ڊگھائي 460mm بغير کنیکٹر آهي؛ ڊيگهه حسب ضرورت آهي |
| ڳنڍيندڙ | اهو ڪيبل تي ضم ٿيڻ اختياري آهي |