| در دسترس بودن: | |
|---|---|
خانواده سنسورهای سطح سوخت TN یک سیگنال خروجی آنالوگ را فراهم میکند و ادغام آسان با سیستمهای خودرو را برای نظارت دقیق سطح سوخت تسهیل میکند. آنها از مکانیزم شناور برای ارائه اندازه گیری های مداوم و قابل اعتماد استفاده می کنند. این سنسورها که به فیلترها و دریچه های هوای اختیاری مجهز هستند، از گرفتگی جلوگیری کرده و یکپارچگی سیستم را حفظ می کنند. در گزینه های مختلف اتصال دهنده و قطر لوله های 8 میلی متری، 10 میلی متری و 12 میلی متری موجود است، آنها انعطاف پذیری در نصب را ارائه می دهند. این راه حل کارایی و قابلیت اطمینان ژنراتور را افزایش می دهد و آن را برای استفاده صنعتی و تجاری ضروری می کند.
طراحی سنسور نصب آسان و سازگاری با طیف وسیعی از اندازهها و پیکربندیهای مخزن سوخت را تضمین میکند. ساختار فشرده و مستحکم آن خطر آسیب در هنگام نصب یا بهره برداری را به حداقل می رساند و اطمینان طولانی مدت و حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری را تضمین می کند. علاوه بر این، سیگنال خروجی مقاومتی با بسیاری از سیستم های نظارتی موجود سازگار است و ادغام یکپارچه با تنظیمات موجود را تسهیل می کند.
| مدل # | TN-350 |
| طول | 350 میلی متر از پایین تا لبه واحد سر، 110 میلی متر ~ 1500 میلی متر قابل تنظیم است |
| مواد | پروب فولاد ضد زنگ و شناور NBR |
| خروجی | 0-190 اهم یا 240-33 اهم، قابل تنظیم |
| قطعنامه | وضوح 21 میلی متر (پیش فرض) |
| بعد شناور | 35*32 NBR |
| لوله مکش سوخت | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاری است، واحد فیلتر اختیاری است |
| لوله برگشت سوخت | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاری است، طول قابل تنظیم است |
| دریچه هوا | φ6mm به صورت پیش فرض |
| طول کابل | طول پیش فرض 460 میلی متر بدون اتصال است. طول قابل تنظیم است |
| رابط | این اختیاری است که روی کابل یکپارچه شود |