| उपलब्धता : १. | |
|---|---|
ईंधनस्तरसंवेदकानां TN परिवारः एनालॉग् आउटपुट् संकेतं प्रदाति, यत् सटीकं ईंधनस्तरनिरीक्षणार्थं वाहनप्रणालीभिः सह सुलभं एकीकरणं सुलभं करोति ते निरन्तरं विश्वसनीयं मापनं प्रदातुं प्लवकतन्त्रस्य उपयोगं कुर्वन्ति । फ़िल्टर-वैकल्पिक-वायु-वेण्ट्-सहिताः एते संवेदकाः रूढतां निवारयन्ति, प्रणाल्याः अखण्डतां च निर्वाहयन्ति । विभिन्नेषु संयोजकविकल्पेषु तथा 8mm, 10mm, 12mm इत्यस्य पाइपव्यासेषु च उपलभ्यन्ते, ते स्थापनायां लचीलापनं प्रदास्यन्ति । एतत् समाधानं जनरेटर्-दक्षतां विश्वसनीयतां च वर्धयति, येन औद्योगिक-व्यापारिक-उपयोगाय अत्यावश्यकं भवति ।
संवेदकस्य डिजाइनः ईंधनस्य टङ्कस्य आकारस्य विन्यासस्य च विस्तृतपरिधिना सह सुलभस्थापनं संगततां च सुनिश्चितं करोति । अस्य संकुचितं दृढं च निर्माणं स्थापनायाः अथवा संचालनस्य समये क्षतिस्य जोखिमं न्यूनीकरोति, दीर्घकालीनविश्वसनीयतां न्यूनतमं अनुरक्षणस्य आवश्यकतां च सुनिश्चितं करोति तदतिरिक्तं प्रतिरोधकनिर्गमसंकेतः अनेकैः विद्यमाननिरीक्षणप्रणालीभिः सह सङ्गतः भवति, येन विद्यमानसेटअपषु निर्विघ्नसमायोजनं सुलभं भवति
| प्रतिकृति # | टीएन-350 |
| दैर्घ्यम् | 350mm तलतः शिरः यूनिटस्य धारं यावत्, 110mm ~ 1500mm अनुकूलनीयम् अस्ति |
| पदार्थ | स्टेनलेस स्टील जांच एवं एनबीआर फ्लोट . |
| आउटपुट 1 . | 0-190ohm अथवा 240-33ohm, अनुकूलनीय |
| प्रस्ताव | 21mm in resolution (default) . |
| प्लवक आयाम 1 . | 35*32 nbr . |
| ईंधन चूषण पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिकम् अस्ति, फ़िल्टर यूनिट् वैकल्पिकम् अस्ति |
| ईंधन प्रत्यागमन पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिकम् अस्ति, लम्बता अनुकूलनीयम् अस्ति |
| वायु वेण्ट् 1 . | पूर्वनिर्धारितरूपेण φ6mm |
| केबल लम्बाई | पूर्वनिर्धारित लंबाई कनेक्टर के बिना 460mm है; दीर्घता अनुकूलनीय है। |
| संयोजकः | केबलस्य उपरि एकीकृतं भवितुं वैकल्पिकम् अस्ति । |