| شتون: | |
|---|---|
د سونګ کچې سینسرونو TN کورنۍ د انلاګ محصول سیګنال چمتو کوي ، د تیلو د کچې دقیقې څارنې لپاره د اتومات سیسټمونو سره اسانه ادغام اسانه کوي. دوی د دوامداره او معتبر اندازه کولو وړاندیز کولو لپاره د فلوټ میکانیزم کاروي. د فلټرونو او اختیاري هوا وینټونو سره سمبال شوي، دا سینسرونه د بندیدو مخه نیسي او د سیسټم بشپړتیا ساتي. د مختلفو نښلونکو اختیارونو او د 8mm، 10mm، او 12mm پایپ قطر کې شتون لري، دوی په نصب کې انعطاف وړاندیز کوي. دا حل د جنراتور موثریت او اعتبار لوړوي، دا د صنعتي او سوداګریزې کارونې لپاره اړین کوي.
د سینسر ډیزاین د تیلو ټانک اندازې او تشکیلاتو پراخه لړۍ سره اسانه نصب او مطابقت تضمینوي. د دې کمپیکٹ او قوي ساختمان د نصب یا عملیاتو پرمهال د زیان خطر کموي ، د اوږدې مودې اعتبار او لږترلږه ساتنې اړتیاوې تضمینوي. سربیره پردې ، د مقاومت لرونکي محصول سیګنال د ډیری موجوده نظارت سیسټمونو سره مطابقت لري ، په موجوده ترتیبونو کې بې سیمه ادغام اسانه کوي.
| ماډل # | TN-350 |
| اوږدوالی | 350mm له ښکته څخه د سر واحد څنډې ته، 110mm ~ 1500mm د دودیز وړ دی |
| مواد | د سټینلیس سټیل تحقیقات او د NBR فلوټ |
| محصول | 0-190ohm یا 240-33ohm، د اصلاح وړ |
| قرارداد | په ریزولوشن کې 21mm (ډیفالټ) |
| د فلوټ ابعاد | 35*32 NBR |
| د تیلو سکشن پایپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاري دی، د فلټر واحد اختیاري دی |
| د تیلو بیرته ستنیدو پایپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاري دی، اوږدوالی د دودیز وړ دی |
| د هوا لاره | په ډیفالټ کې φ6mm |
| د کیبل اوږدوالی | ډیفالټ اوږدوالی 460mm دی پرته له نښلونکي؛ اوږدوالی د تنظیم وړ دی |
| نښلونکی | دا اختیاري ده چې په کیبل کې مدغم شي |