| Ukax akhamawa: | |
|---|---|
Aka TN familia de sensores de nivel de combustible ukaxa mä señal de salida analógica uñacht’ayi, sistemas automotrizes ukanakampi jasaki integración ukaruxa nivel de combustible chiqapa uñjañatakixa yanapt’arakiwa. Jupanakax mä mecanismo de flotador ukampiw mediciones continuas ukat confiables ukanakamp uñacht’ayañatak apnaqapxi. Filtros ukampi ukhamaraki ventilaciones de aire opcional ukanakampi, uka sensores ukanakaxa jark’iwa tapaña ukhamaraki mantener integridad del sistema. Kunaymana conector opciones ukhamaraki diámetros de tuberías 8mm, 10mm, ukhamaraki 12mm, ukanakaxa flexibilidad ukanaka instalación ukanxa churapxi. Aka solución ukaxa generador eficiencia ukatxa confiabilidad ukaru ch’amañchi, ukaxa wali wakiskiripuniwa industrial ukhamaraki comercial uka apnaqañataki.
Diseño de la sensor ukaxa asegura facil instalación ukhamaraki compatibilidad ukampi mä jach’a gama de tamaños de tanques de combustible ukhamaraki configuraciones ukanakampi. Uka compacto ukat ch’aman lurawix instalación jan ukax operación ukanx jan walt’awinak jan walt’ayaspawa, ukax jaya pachan confiabilidad ukat mantenimiento mínimo uka mayiwinak uñji. Ukhamaraki, señal de salida resistiva ukaxa walja sistemas de monitoreo utjki ukanakampi chikachasiñawa, ukaxa ch’amanchatawa integración sin costuras ukaru utjki ukanaka.
| murilu # | TN-350 ukax wali askiwa. |
| Qawch'asa | 350mm manqhatpacha p’iqi unidad uksa tuqiru, 110mm ~ 1500mm ukaxa personalizable |
| Matiryala | sonda de acero inoxidable ukatxa NBR flotador ukampi |
| Salida ukaxa 1.1. | 0-190ohm jan ukax 240-33ohm, personalizable . |
| Risulusyuna | 21mm ukha resolución (default) ukhamawa. |
| flotador dimensión ukax 1.1. | 35*32 NBR ukat juk’ampinaka |
| Combustible succión tubo ukaxa 1.1. | φ8mm, 10mm, 12mm ukaxa opcional ukhamawa, unidad de filtración ukaxa opcional ukhamawa . |
| Combustible kutt’ayaña tubo | φ8mm, 10mm, 12mm ukax opcional ukhamawa, largo ukax personalizable ukhamawa |
| Wayra phust’aña | φ6mm ukax default ukhamawa. |
| Cable largo . | Default largo ukax 460mm jan conector; largojj personalizable . |
| Ukaxa mä juk’a pachanakwa lurasi | Ukax opcional ukhamawa cable ukan uñt’ayasiñapataki . |